Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Valaki használt már mamos 3as...

Valaki használt már mamos 3as folyású cumisüveget? Tegnap vettünk egyet. Nem nagyon jön át rajta a tápszer sem. Az 1esen simán átjött eddig. Arra gondoltunk, hogy gyári hibás.

Figyelt kérdés
Nem látunk lyukat rajta,mint az 1es folyásún.
2014. ápr. 11. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajta lyuk, akkor hibás, vidd vissza
2014. ápr. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hibás csak szelepes. Nagyon erősen kell szívni ahhoz hogy jöjjön belőle valami. Mi sem használjuk vettünk helyette 4-est ami elvileg főzelékekhez van de az én lányom tápszert és teát iszik belőle.
2014. ápr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem látni rajta a lyukat, csak akkor ha összenyomod, ezért csepegésmentes. Kicsit másképp kell szivnia a babának, de hamar megszokják. 4 hónapos a fiam, mi csak ezt használjuk tápszerhez is meg teához is.
2014. ápr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem gyári hibás! Sajnos ilyen. Az 1-es és 2-es cumija tökéletesnek bizonyult, a 3-mast nagyon elcseszték, mert behorpad a gyerek feje tőle, még nehezebb szívni mint az 1-est. A 4-es cumin meg egy hatalmas X tátong. Tehát a 2-es és a 4-es (pépes) cumik között a világon semmi átmenet nincs. Ezért váltottunk kb. 3 hónaposan az Aventre.
2014. ápr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, azon nem lyuk van, hanem egy kis -. :)

Én is vettem, de maradtam a 2-esnél.

A fiam nagyon nehezen szívta, áttért a rágcsálására és 1-2 nap alatt elszakadt a cumi.

2014. ápr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megszokni nem fogja,mert mióta megszületett az 1es mamost használja. Csak sír szegény,hogy nem jön semmi az üvegből. Vegyünk rá kettes fejet?
2014. ápr. 11. 09:59
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért vettünk 3as folyásút,hogy a tejpép átmenjen rajta,mivel az 1esen nem folyik át.
2014. ápr. 11. 09:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem fog átmenni a tejpép sem a 2-es, sem a 3-mas cumin. Tejpépet inkább kanállal add. Vegyél neki sima 2-es cumit normál tápszerhez (AR-eshez az sem jó). A 4-es cumival mellényelne, abból ömlik minden.
2014. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kanállal is elkezdtük adni a tejpépet. Gondoltam éjszakára tejpépet adunk cumisüvegből,hogy ne kelljen fel kétszer enni. Tápszer kevésnek bizonyul,nagyon híg,gondolom ezért nem olyan tápláló,hogy egész éjjel kibírja.
2014. ápr. 12. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!