Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Humana Baby Fit Plust meddig...

Humana Baby Fit Plust meddig írta fel a doki a babádnak?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 15. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
a miénk 3 éves korig írja fel.
2014. ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez speciális tápszer, ha indokolt 3 éves korig.
2014. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nektek nem fogja a székletét?

én is úgy hallottam, hogy 3 éves korig, mivel antirelfux. Az én lányom refluxos sajnos, még ezt is bukja, de már nem nagy mértékben.

2014. ápr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egy kicsit fogja, de csak azóta eszi ezt, amióta mást is eszik. így egyensúlyban vannak a dolgok :D

1. voltam

2014. ápr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy speciális tápszer csak a doki egyszer azt mondta hogy 1éves korig utána hogy 1,5-2éves korig is fel tudja írni ha kell. nekem kezdetektől ezt eszi az elején megfogta de csak pár napig azt utána már nem.
2014. ápr. 16. 12:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia. Mivel refluxos babáknak való, így 3 éves korig írhatja fel, ha indokolt. :) Az én kislányom az elejétől ezt issza, mert iszonyatos mennyiségeket bukott vissza...ízlik neki, mert megeszi, de nekünk szorulást okoz, így sok itatással próbálom egyensúlyozni. Van, hogy sikerül van, hogy nagyon erőlködik, így sajnos hiába ízlik neki és hiába jó az ára, másik után kell néznünk. :/ Igazából bukik még emellett is, de olvastam, hogy nem 100%ig szűnteti meg a bukást, szóval, nekem már az is öröm volt, hogy sokkal kevesebbet bukik.

Bocsánat az off-ért, de ha valaki tud olyan tápszert, ami bukós babának jó és nem fogja ennyire a székletet, megköszönném. :) Vagy valami hasznos tanácsot is elfogadnék, ha nem muszáj, nem váltanék. :S :)

2014. máj. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!