Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Doki javasolta most hogy a...

Doki javasolta most hogy a tápszert kamilla teába tegyem a kisfiamnak hátha könnyebben kakil, egy filtert mennyi vízhez tehetek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én erről még nem hallottam,de az orvost kérdezd meg!
2013. szept. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor inkább válts tápszert, ami jó a babádnak!
2013. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor elég hülye a dokid,mert a kamilla teát csak átmenetileg szabad használni,folyamatosan nem szabad!!!És ha van kaki gond,akkor az nem fog pár alkalomtól rendbe jönni,váltsatok tápszert!!Tudom,mert az én kisfiam is küszködött a kakival(3 hétig adtam neki cukros kaimlla teát,de csak ideig-óráig volt jó,nem hozta rendbe),a 6. féle tápszer segített a kisfiamnak a kakiban,azóta nem fáj a hasa sem.Mi Milumil Komfort 1-est meg Humana Digest Plust használunk felváltva.Egyik nap az egyik fajtát kapja,másik nap meg a másikat,így beállt szépen,naponta 1x kakil,mennek a pukik is.Kap még a tápik mellé BioGaia cseppet is.

De egyébként én még ilyet nem hallottam,hogy kamilla teába lehet tenni tápit :/

Egyébként egy filtert 150 ml(1.5 dl)vízbe kell tenni.


5 és fél hós baba anyukája

2013. okt. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,ideiglenes megoldásnak javasolta a doki,kisfiam elmúlt két hónapos és havi 7-8 doboz tápszer kell neki,nah most amit eszik 625ft egy doboz a sensitiv pedig 2000körül lenne,ez nekünk nagyon sok havi szinten :( szeretnék minenből a legobbat megadni neki da sajnos anyagilag nem éppen tudom megengedni.Végül is annyira nem vészes a helyzet nála,keményebb a kakija de figyeltem az utóbbi napokba annyira nem erőlködött neki.Valakinél olvastam hogy ő is kamillába csinálta a doki javaslatára csak nem találom ki volt az,most azt a praktikát csinálom nála hogy picit több vízzel készítem a tápit neki meg néha egy kis kamilla tea.Utolsónak:nem tudom az mennyire jó neki ha ennyiféle tápszert eszik egyszerre?Védőnő még annyit javasolt hogy ha eléri a 4.hót akkor próbálkozunk gyümivel,hátha akkor már kevesebb gond lesz (remélem)

még egyszer köszi mindenkinek

2013. okt. 3. 10:10
 5/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

A gyerekorvosunk tud róla,hogy 2fajta tápit kap,mert ő javasolta,hogy csináljuk így.Meg ő mondta azt is,hogy adhatom neki felváltva.

2013. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Először a Beba pro H.A. startot ette utána váltottunk humana-ra,most a kakira is valami beba-s tápszert javasoltam,azok meg szerintem az egyik legdrágábbak,sensitivből találtam olcsóbbat is.Csak magamtól nem merem azért úgy váltogatni.meg látjuk most így milyen lesz neki,az este is figyeltem,kicsit erősebben nyomja de annyira nem erőlködik mint ahogy olvastam másoknál hogy bele izzadt a babája mire sikerült kakilnia,nálunk annyira nem vészes,remélem hogy nem is fajul odáig.
2013. okt. 4. 13:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Beba HA Pro tényleg az egyik legjobb, viszont az egyik legdrágább is. Én inkább kigazdálkodtam, s egyéves koráig csak ezt kapta tápszerből, 6 hósan kezdtük a hozzátáplálást. Nem volt semmi gondja szerencsére a babának, bár arra fel kell készülni, hogy nagyon sokat és hangosan pukizik tőle a gyerkőc.
2013. okt. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mert többeknél is olvastam hogy hasfájós lett tőle a gyerkőc,viszont azt észrevettem a kisfiamnál is hogy nem lakott jól vele,a homana-val most szépen elvan.
2013. okt. 6. 12:58
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyban gyerek függő is hogy melyiknek milyen tápszer lesz jó.
2013. okt. 6. 12:59
 10/13 anonim ***** válasza:

Kamilla tea rendszeres fogyasztása tönkre teszi a bélbolyhokat!

Ha széklettel vn gond!

Anyalevél teát főzz szalamsárgára s csk 2 teáskanállal adj a gyerkőcnek!De ezt úgy is kitapasztalod majd!

2013. okt. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!