Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb mennyibe került az a...

Kb mennyibe került az a csomag amit a doki írt fel előszörre a babádnak? A receptekre gondolok, amik ilyesmik: alkohol, gézlap, fürdető, hintőpor, stb. Mik voltak kb benne?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam ilyet egyik gyerkőcnél sem, ajánlott pár márkát és mondta hogy döntsem el mit szeretnék, de a lényeg, hogy természetes anyagút célszerű használni a baba bőre miatt. Én javasolnám neked, hogy a hintőport felejtsd el. Én frezyderm termékeket használtam mind a kettőnél és azóta is azt használok, legkedveltebb nálunk a folyékony hintőporuk..
2012. dec. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb. 4-5 ezer forint volt. Mindenből dupla adagot írt, kivéve a K vitamint. Kezdettől tápszeres volt a lányom.
2012. dec. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én januárban szültem. A dokink írt fel: K vitamint, D vitamint, alkoholt, 2 féle hintőport (az egyiket a köldökre, másikat a hajlatokra), Germicid kúpot (lázcsillapító). Kb ennyi, más hirtelen nem jut eszembe, ez nagyjából 4 ezer ft volt.
2012. dec. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, várok még :)
2012. dec. 6. 16:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is épp ma kértem a recepteket..Nem emlékszem anno mennyi volt de a védő nő most azt mondta h kb 5 ezer ft lesz!
2012. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!