Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogy adtok hajnalban tápszert...

Hogy adtok hajnalban tápszert a banának?

Figyelt kérdés
9 hónapos a fiam, elutasítja a cicit :( de hajnalban felébred és éhes.Előte elkészítitek és melegen tartátok vagy hajnalban forraltok vizet? Teljesen kezdő vagyok tápszer ügyben, mindegyik gyerekem sokáig szopizott.

2014. máj. 4. 11:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Előre elkészítem és benne hagyom a tápszermelegítőben. Ha felébred csak kiveszem és már eheti is.
2014. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szobahőmérsékleten maximum 2 óráig áll el a tápszer, ezért én nem készítem el előre, hanem szentkirályi szénsavmentes vizet használok, amit nem kell forralni babáknak sem, így gyorsan megmelegítek mikróban, beleteszem a tápszert, összerázom és már eheti is.
2014. máj. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2014. máj. 4. 11:39
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem használunk cumisüveget, kispohárból iszik. Akkor ha bekészítem a felforralt és lehűlt vizet az ételmelegítőbe, hajnalban csak megmelegítem, és bele a tápszer, úgy jó lesz?
2014. máj. 4. 11:49
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen, így jó!
2014. máj. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

kedves 1.!

remélem tudod, hogy romlott tápszert etetsz a gyerekeddel :(

2014. máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Először is vegyél Jana Baby vizet azt nem kell forralni. Én este el készítem de nem melegítem meg hanem be teszem a hűtőbe. Ha fel ébred csak meg melegítem a mikróba és már eheti is. És nem romlik meg még véletlenül sem mert nem napokig tárolod.
2014. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek! Jana baby vizet használunk, de azt is fel kell forralni, ha 24 órán belül nem használjuk fel az 1 litert :( A mikrózást én kerülöm a babánál, ételmelegítőt használunk. És igen, én is úgy tudom, hogy nem szabad előre elkészíteni a tápszert, hanem frissen, de kialakítottuk, bekészítem este a kimért vizet, melegítem, mikor kell és bele a tápszer!
2014. máj. 6. 09:28
 9/16 anonim ***** válasza:

Én szentkirályit használok. 11 hónapos a babám. Kb 2 hónapja nem forralom neki. Mikrót se használok. Csak felteszem a vizet a gázra, kb fél mert és meleg lesz. Gyorsan keverem, ellenőrzöm és adom is.

Ha az előre elkészített és hűtőbe rakott tápszert akarod adni az sem gyorsabb, mint az azonnali készítés. Főleg, ha ételmelegítőt használsz és akkor kapcsolod be.

2014. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Fél mert = fél perc :)
2014. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!