Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milyen cumisuveg a legalkalmas...

Milyen cumisuveg a legalkalmasabb?

Figyelt kérdés

A muanyag vagy az uveg cumisuveg a legjobb?. Azt vettem eszre, hogy a fiam mintha szivesebben enne az uveg cumisuvegbol. Sajnos nincs eleg tej szopni igy hat muszaly potolni is a 3 hetes kisfiamat.Es mikor muanyag cumisucegbol kap rendszerint nem eszi meg

Ezert gondoltam arra, hogy talan nem szereti vagy csak nem ehes.

Es az uveg cumisuveget mennyi idokozonkent kell cserelni?

Koszi a valaszokat.

Udv


2014. máj. 15. 06:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az üvegre szavazok, mert könnyebb tisztán tartani.
2014. máj. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Abbol adjad neki amibol szivesebben megissza. En pl aventosbol taraztam be egy csomot, aztan nem volt hajlando abbol inni a tapszert, vettem mam-osat, tommee tippee-t, minden letezo ertelmes markat. Egyik se jott be nala. Vegul volt itthon vkitol kaptunk ilyen micimackos 500Ft-os cumisuveget. Na csak abbol vokt hajlando. Vegig meg tapszeres volt a tapszert csak abbol itta. A viznek, teanak jo volt a tobbi is de tpaszernek csak ez.

Ugyh azert mondom probalgasd es legyen akarmilyen abbol adjad neki ami a legjobban tetszik.':-)

2014. máj. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az üveget szeteti, akkor abból add, lehet, hogy a műanyagnak van valami mellékíze, amit nem szetet. Szerintem az üveget nem kell cserélni, csak a fejet.
2014. máj. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat. mert neha kiakaszt, hogy az uveg cumisuvegbol megeszi a 100-at is, mig a muanyag cumisbol csak a 40-et.
2014. máj. 15. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a cumirésze más? Az én fiam például csak mam-os cumival hajlandó enni.
2014. máj. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!