5 honapos baba elutasit minden tapszert mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi tortent a babamal, eddig se volt nagy evo de azert elegetett de kb 2 hete csak sir amikor enni kell es el utasitja a tejet. Tobb fajta tapszert ki probaltam, gondoltam hogy ra unt a regire, de nem, egyszeruen ha meg lassa az uveget mar sir. Mi lett vele. Ha ki sirja magat azutan eszik egy kicsi, maskor meg evett 800-900 ml naponta most felit eszi. Mit tegyek hogy vissza jojjon az etvagya? Ja es voltunk korhazba minden vizsgalatt meg csinaltak semmi baja nincsen, irtak neki vasat es ennyi. En nagyon aggodok mi lett a babamal, mar teljesen ki vagyok keszulve. Segitsetek.
2014. máj. 23. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
És semmilyen más folyadékot sem akar elfogadni? Gyümölcsöt vagy főzeléket?
2014. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezd el sürgősen a hozzátáplálást, vegyél tápszer alapú pépeket, van olyan, amit a doki is kiír, azzal tudod pótolni a tápszert. Enyém 6 hónaposan utasította el, most 10 hónapos és reggel megissza, de kizárólag a Beba HA1-et. Tudom, hogy nem ez a jó neki, de csak ezt issza meg és reggel igényli ébredés után.
2014. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Remélem nem mikrózod a tápszerét, mert azzal már összeégették páran a babájuk száját.

De az is lehet, hogy bújik a fogacskája. Inkább a cucli típusán változtass akkor.

Az is lehet, hogy szomjasabb a meleg miatt, mint éhes. Kínáld forralt vízzel, vagy bár nem szabályos, de készítsd kicsit hígabbra a tápszerét.

2014. máj. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Adhatsz neki gyümölcsöt, Tejpépet.

Lehet recept nélkül is Tejpépet venni szinte mindenhol!

Az ugyan olyan mintha tápszert kapna, csak finomabb.

Az én fiamnak kevés bolt már a tejem 4 hónaposan, ezért Tejpépet kezdtem el neki adni kanállal, mert semmit nem iszik meg se cumisüvegből, se pohárból.

2 hét bolt mire megevett egy adag Tejpépet, kitartóan kell kínálni kanalas dolgokkal!

2014. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kezdd el hozzátáplálni. Vannak 4 hónapos kortól adható tejpépek, ilyesmik, bébiételek. Lehet, hogy csak a fogacskája. Gyümölcspüréket is adhatsz neki szerintem, amik 4 hónapos kortól vannak.
2014. máj. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még egy valami esetleg: Nem lehet, hogy szájpenész?
2014. máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!