Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 6 hónapos kislányom nem eszik...

6 hónapos kislányom nem eszik többet 90 ml-nél, sokszor eszik pl csak 50-60 ml, pedig már a 120-at is meg kellene ennie, de ö többször eszik keveset! Ez nem gond ugye?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem gond.
2014. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne aggodj,nem gond.O majd eldonti mennyi kell neki.Az en kisfiamnal is volt idoszak amikor kevesebbet evett,vagy epp tobbet,tobbszor kert.A babak valtoznak mindig mas az igenyuk,ez termeszetes.
2014. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

6 hónapos?

Ha megfelelően hízik, akkor nem gond. Bár az én 4 hónaposom 200 ml-t is megeszik, így is kevés neki, így már elkezdtem neki a kóstolgatást. Azért szerintem kicsit kevés, ha még nem táplálod hozzá.

2014. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már 4 hónaposan elkezdtem a hozzátáplálást,úgyhogy mostanra már eszik fözelékeket,meg gyümölcsöt!200 ml?a kislányom annyit nem tudna megenni,1-2-szer evett meg talán 120-at!tudom,hogy többet kellene ennie,de megfelelöen hízik szerintem, 6 és fél kg!nem tudom az jó-e,persze azt tudni kell,hogy 1998 grammal jött a világra!
2014. júl. 2. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én picilányom is 4 hós és 200-220-at eszik. Most 7.5kg és 70 cm. :) Tudja hogy mennyi kell neki. Volt időszak amikor másfél óránként evett 100-at. húzós volt, de már vége :)
2014. júl. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van. 5 hónapos a fiam ès 50ml után is szèpen alszik 2-3 órát is. Sok helyen jártunk már emiatt, de szèpen hìzik ìgy nem èrti senki...szerintem nagyon jól felhasznàlja a kajcsit. Az èn babám pl egyáltalán nem bukik, szòval amit megeszik az bent is marad. A te babádnak erre állt rá a gyomra...azzal nem èrnèl el semmit pl ha belepaszìrozod azt a 200at ès a fele visszajön...
2014. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!