Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Miért ilyen a tápszer? (kép)

Miért ilyen a tápszer? (kép)

Figyelt kérdés

Milumil, eddig ez a második doboz, de ilyen furcsa darabkák lesznek a tápszerbe, ha elkészítem. Tuti, hogy a víz elég meleg neki, hogy rendesen feloldódjon.

[link]



2014. aug. 18. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
elsőnél is ilyen volt? én fiam is milumilt kap de sose volt ilyen benne... én nem biztos hogy odaadnám neki...
2014. aug. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi Milumil HA-t használtunk/használunk, és soha nem voltak ilyen darabkák benne.
2014. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az előző nem volt ilyen.
2014. aug. 18. 14:32
 4/8 A kérdező kommentje:
októberig jó még. Nem értem mi lehet a baj vele. Szerintetek vigyem vissza? Gyógyszertárból van.
2014. aug. 18. 14:34
 5/8 anonim ***** válasza:
dobd ki vagy vidd vissza a gyógyszertárba és vegyél másikat... ne add neki oda...
2014. aug. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a reflux elleni sűrítővel volt ilyen, a normál tápszer nem (HA Start optimát kapott). Ezek a darabkák a normál etetőcumin át se mentek, eldugították. . (valószínűleg kicsapódott sűrítő anyag). Ha megvan a blokk, szerintem vidd vissza, vegyél másikat
2014. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia, kisfiam születése óta milumilt iszik, a 0-ás nem volt ilyen, de az 1-es és a 2-es már igen, ha langyosabb, ha melegebb vízbe raktam akkor is, semmi baja a tápszernek, 16 hónapos a fiam és soha semmi baja nem volt tőle, ha nagyon zavar szűrd át, egy ideig én is ezt csináltam, aztán hagytam, mi is kérdeztük dokit, védőnőt, ők sem tudtak rá mit mondani, mondjuk lehet, hogy a gyártónál megérne egy kérdést...
2014. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez refluxos tápszer :-) külföldön élek, az itteni milumil antireflux tápszer pont ilyen, azt kap a fiam. Valószínűleg összekeveredhetett a gyártás során.
2014. aug. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!