Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milupa fermentalt tapszert...

Milupa fermentalt tapszert valahonnan be tudok meg szerezni? Vagy van olyan tapszer, ami ehhez nagyon hasonlo?

Figyelt kérdés

Sajnos fogyoban a fermentaltunk,kiprobaltam masik tapszereket is,de csak ezt fogadja el a lanyom.

7 honapos.


2014. aug. 9. 19:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Napi ketszer eszik meg tapszert.
2014. aug. 9. 19:26
 2/4 anonim válasza:

Szia! Én júl. 1. óta, mióta megszüntették a tápszer gyártását és forgalmazását beszéltem szinte mindenkivel, beleértve a teljesen haszontalan milupa és milumil zöldszámokat, OEP-et, OÉTI-t, a forgalmazó Numil Kft. simán lerázott azzal, hogy üzleti döntés miatt szüntették meg a tápszert... aztán az újságokhoz fordultam. Nem tudom, lesz-e belőle valami.

Miért eszi a babád ezt a tápszert? Van valami gond a pocakjával? A Milupa 1-2-3 szerintem ízre hasonló, a Milumil tök más ízű...:(

Helyettes gyógytápszere a gyártó szerint a Lactogen Harmony, de ez nem igaz, mert az csak bukásra jó, míg a Fermentált kb mindenre jó volt... Tehát megszüntettek egy olyan gyógyszert, ami helyett nincs másik. Szerintem azért, mert olcsó volt. Hogy miért nem emelték inkább az árát? Nem tudom...

Viszont a neten a kétségbeesett szülők már 4000 Ft-os áron keresik a Fermentált-at. Ez az egész nagyon gáz. :(

És idézem a Numil Kft egyik dolgozóját: a szülők csak azért adták a gyerekeknek ezt a tápszert, mert jó volt az íze.

Hát nem. Ez egy gyógytápszer volt... amit üzleti érdekek miatt nem gyártanak tovább. Felfordul a gyomrom a multiktól.

2014. aug. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Aki fermentáltat keres: a Müller elkezdte forgalmazni mostantól a Milupa Milumil Mild 2-őt, lehet h az 1-et is, nem tudom.

Németországban gyártott fermentált tápszer, most 3650 Ft, Müllerben kapható, 600 g-os kiszerelés!

Próbáljátok ki, ha elfogy a Milupa Fermentált, nem egy olcsó...:( de hátha bejön!!!! Szerintem ugyanaz a termék, csak sokkal drágábban.... :(

2014. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!

Melyik müllerben láttál milupa milumil mild 2-est? Köszi!! (vagy egyest)

2015. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!