Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszeres! Anyukák nektek...

Rencs1111 kérdése:

Tápszeres! Anyukák nektek mennyit eszik egy honapos babátok? Van itt olyan akinek moho és félrenyel sokat, vagy akinek tortyog és tüsszög rendszeresen?

Figyelt kérdés
Megfelelö méretü etetöcumit használunk, dolgoíznia kell vele, de még sem tudom eldönteni h sok e amit eszik. Kösz

2014. aug. 28. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Avent 1es cumival kezdtünk,aztán 2-essel.Később Mamos 1-es 2-est próbáltunk.

Iszonyú mohón eszik,félre nyelt állandóan,ha lehetne,még a szemén is folyt volna...

Szóval semmi nem vált be.Próbáltam nem 3,hanem 2 óránként etetni,akkor meg nem evett csak kínlódott,elfordította a fejét stb.

Kínszenvedés volt minden egyes etetés.Végül besűrítettem a kajáját nutritonnal egy picit (140 ml-hez 1 kanállal elkeverve) és azóta rendesen eszik.

Egy hónaposan 130-150 ml-t evett napi 8-9x.Most 3 hónapos,napi 5x eszik 150-180milit.(2970 grammal,49 cm-el született,most,3 hónaposan majdnem 7 kg és 62 cm)

2014. aug. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor eszik mohón, ha sokára eszik. Milyen sűrűn adsz neki ésnmilyen tápszert? Próbálj valami sűrűbbet mint lactogen harmony mi ezt esszük ès nagyon jó,vagy a milumil komfort 1et. 1es cumival ugyanúgy.
2014. aug. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
" igény szerint" eszik, amikor megébred és kér! Van hogy kétora és van hogy négy. Ha 100mlt eszik vagy kevesebbet akkor 2-3 ora után ébred ha többet eszik akkor van h 4,4fél oránként eszik! Éjjel egysze r kel. Milumil start ha t eszünk, és már én is gondolkodtam tápszer váltáson mert a kaki sem az igazi, nagyon nehezen jön. Eszünk biohaiat és espumisant de csak enyhit a hasfájáson ami jo de a kaki akkor sem egyszerü!
2014. aug. 30. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!