Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Napi 4 szer eszik csak, úgy...

Napi 4 szer eszik csak, úgy eltömi a tápszer. Most ne itassam addig míg kéri?

Figyelt kérdés

hajnalban/reggel elenyésző mennyiséget szopizik

kb 8-kor tápszert kap

utána 11:30 körül sem kéri, de inkább adom

most 15:30-ig bírtam, mert még mindig nem volt éhes

és elég lenne 19-20:00 körül adni és azzal alszik reggel 5-ig(ha hajnalban mégis kelne, kb 20-60ml-ket ha szopizik, ahogy 5 kor is)

5 hós, 8 kg tokáska


ált 180-akat inna, de sokszor lehúz 210-et is


lassan hozzátáplálnám és kevesebbet adjak neki összesen mint amennyi belé fér?


2014. nov. 4. 15:40
 1/3 A kérdező kommentje:
röviden tömören nem tudom hogy álljak át a norális reggeli, tízórai ebéd uzsonna vacsi, napi 5 étkezésre, mert ő később lesz éhesés mindig csúszás van
2014. nov. 4. 15:44
 2/3 anonim ***** válasza:
A hajnali, meg a 5 órási szopi biztos kell, ha csak ilyen picit eszik?-valamelyik nem kéne szerintem, inkább egy rendes étkezés.
2014. nov. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

azon alszik vissza, sinte csak csámcsog kicsit

de örültem végre egy válasznak :)

borzasztó volt a 19-20 óra, kicsit beleivott, nem kérte. azt hittem elhűlt, melegítettem rajta, úgyse ment. erre csináltam újat, alig ivott bele, jött vissza..

hajnalban amúgy ritkán kel!


vagy arról tudok, hogy vannak növekedési ugrások amikor non stop éhesek

de lenne olyan is, amikor non stop nem?

2014. nov. 4. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!