Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Semmit nem akar inni a kislany...

Semmit nem akar inni a kislanyom, normalis ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4,5 honapos a kislanyom 3 honapos kora ota tapszeres,mar kap bebieteleket,tejpepet is de semmit nem hajlando meginni,mar mindent probaltam. A tapszerbol sem eszik sokat. Megvizsgalta doki is de semmit nem talalt nala. Van aki hasonlo cipoben jar? Nem kene neki tobb folyadek? Koszonom elore is.
2014. nov. 12. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Az a gyerek, akinél elérhető közelségben van étel, és nem beteg, nem szokott éhenhalni vagy szomjanhalni.

Én például csináltam olyat, hogy két hétig kizárólag ropit ettem.

2014. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fiam sem iszik.

Mindenből az adagját kicsit vizesebbre csinálom már. Nem sokkal, de levesesebbeket kap. Tápszerből is 220ml víz+ 7 kanál tápszer estére, reggelre.

Egyedül az üveges alma-banán pürét issza meg kb 100ml víz + 2 tk püré. Ezt is langyosan és ritkán. Baja nincs amúgy és 8 hónapos.

2014. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nalunk most 4,5 honaposan 100 ml-nel tobbet nem nagyon eszik,maximum hajnalban 130ml,de van hogy 60-nal elvan 3 oran keresztul.
2014. nov. 12. 18:00
 4/4 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy kevés neki.

A fiam 4-5 hónaposan kb 120ml-t evett + a hozzátáplálás ebédre, aztán tízóraira. Akkor emeltem meg neki, amikor majdnem egyszusszra kiitta az üveget és nem akarta elereszteni. Ha szépen fejlődik havonta mérve és van rendesen pisis pelusa is, meg nem kőkeményet nehezen kakil (folyadékhiánytól is lehet, vagy almától) akkor szerintem nem "szomjazik".

2014. nov. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!