Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogy etetitek meg a babat ha...

Hogy etetitek meg a babat ha nemtudod megmelegiteni a tapszert es ehes a baba? Legyszi, valaszokat!

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy 2 hetesek es 1 naposak vagyunk de mennem kellene bevasarolni es a gyerekorvoshoz is hogy irassak a picinek tapszert, mert sajnos nincs tejem.. :((

Es kb 20 perc mire be gyaloglunk a varosba es meg itt is ott is telik rajtunk az ido.. es ha ehes a pici.. ilyen hidegben akar h meg melegitem a tapszert neki, kifog hulni.. mit tegyek h ha ehes lesz az uton?


Legyszi valaszoljatok!

Koszi elore is a normalis valaszokat!! :)


2014. nov. 26. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Etesd meg otthon,mielőtt indultok.Akkor biztos nem lesz éhes menet közben.2 hetes, tehát kb. 3 óránként eszik,annyi idő alatt meg gondolom hazaértek.

Vagy tedd termoszba,ha van és vidd el abban.

2014. nov. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a segitseget es a valaszt! :)
2014. nov. 26. 13:16
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mindíg két cumisüveget vittem magammal, az egyikben a kimért tápszer van, a másikban tűzforró víz.

Van egy üveg tartóm (DM-ben, Rossmannban is láttam már ilyet, kb 2000 Ft-ért) ami belülről ilyen fém színű, melegentartó anyag, abban viszem magammal. Még sohasem hűlt ki órák alatt sem, sőt volt hogy még hűteni kellett a vizet a tél közepén.

2014. nov. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy kifogja bírni. Míg nem volt cumisüveg termoszunk (szerezz be egyet mindenképpen) addig sima termoszba vittem magammal meleg vizet és a tápszert és úgy kevertem össze.
2014. nov. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
3 óra alatt simán éhes lehet, legalábbis az enyémek másfél óránként is ettek, ők többször ettek keveset. Én azt csináltam,hogy megmelegítettem a tápszert és termoszba tettem, vagy forróvizet tettem termoszba és ha éhes volt megcsináltam a tápszert.Forróvíz termoszban biztosan nem hűlik ki amíg haza értek!
2014. nov. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig úgy csináltam, hogy kimértem a tápszert egy kis tartóba, termoszban meg vittem vizet. Annyi idő alatt nem hűlik ki, és így nem megy a kukába az egész, ha mégsem lesz éhes. Viszont ha megéhezik, gyorsan összeöntöm, és eheti is.
2014. nov. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is termoszban viszem a forró vizet és ha kell csak összerázom a tápszert. Egyszer balcsin nem melegítettem meg előre a vizet, oda mentem egy étkezdéhez és megkértem hogy melegítsék meg. De voltunk már úgy is, hogy azért ültünk be egy kávéra valahova hogy közben megkérhessem, melegítsék fel a tápszert.
2014. nov. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek a valaszt!

:)

Hat majd meg etetem mielott indulunk, es meg viszek is magammal..

fo a biztonsag! :)

2014. nov. 26. 13:43
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

1. lehetőség: egyik cumisüvegben a kimért por, a másikban viszed a forró vizet. Ha kell, csak bekevered.

2. lehetőség: külön tartóban viszed a kimért port, üres üveget és termoszban a forró vizet. Ilyen esetre nálam mindig van/volt 2 dl-es babavíz, hogy tudjam hűteni, ha kell.

3. lehetőség: simán viszed a babavizet, kimért port és ha megéhezik a baba, beültök valahová, vagy étkezde részen megmelegítteted a vizet.

Nyaraláskor, vagy elcsúszott ügyintézéskor mi is megkértük a kajásoknál dolgozókat, melegítsék meg, mindig mosolyogva megtették, soha, senki sem utasította el a segítségnyújtást.

Ha plázába mész, ott szokott lenni baba-mama szoba vagy pelenkázós helyiség, ahol van lehetőség melegíteni is.

Előre bekeverve sosem vittem tápszert, mindig féltem, hogy lejár a két óra, odaadhatom-e még, biztos, hogy jó-e... Inkább a három lehetőség egyikét alkalmazom.

2014. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a segitseget! :)

az a baj ez eleg kis varos igy plaza meg ilyesmi nincs sajnos..

de megoldom mostmar kaptam szerencsere toletek eleg segitseget! :)

Koszonom szepen mindenkinek a kedvesseget! :)

Puszi csajok

2014. nov. 26. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!