Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 5 hónapos tápszeres babámnak...

5 hónapos tápszeres babámnak mennyi folyadékra van szüksége naponta?

Figyelt kérdés
1 étkezést váltottunk ki eddig(pépekkel a tízórait), a többi étkezés tápszer. Mennyi folyadékra van szüksége egy nap? Azért nem tudom, mert nem régen kap kizárólagosan tápszert, mivel eddig volt tejem és ugye akkor nem nagyon kell a plusz folyadék. Köszönöm!

2014. nov. 28. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:

10 kilós tömeg alatt kilónként 100-120 ml/nap.

Ha beteg, lázas, hasa megy, nyár van, akkor több.

2014. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Bocs a napi össz folyadékot írtam. Ebből vond ki a tápszer, és étel vizét. Meg lehet kínálni babavízzel, vagy cukrozatlan babateával, és ha nem kéri, nem szomjas.

Édessel nem érdemes kínálod, mert azt az ízéért issza meg, nemcsak szomjoltónak.

2014. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
fiam 8 hónapos, végig tápszeres... 3 étkezés van már kiváltva, de most kb 2 hete kezdett el inni, eddig semmit nem volt hajlandó elfogadni, bármit próbáltam... ne félj.. ha szomjas szólni fog! :)
2014. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!