Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Lehet, hogy nem elég laktató?

Lehet, hogy nem elég laktató?

Figyelt kérdés
Milumil HA start optima hipoallergén tápszert eszünk, 130ml általában, de van, olyan, hogy nem bírjuk kivárni a 3 órát és adnom kell neki, ilyenkor változó van olyan, hogy 40-et vagy 60-at megeszik még! Lehetséges, hogy nem elég laktató már neki? A másik kérdésem az lenne, hogy nagyon hasfájós és már 4 szert kipróbáltunk, teákat és praktikákat is, valami mégsem jó! Mondtam a védőnőnek, hogy lehetséges-e, hogy a tápszer miatt fáj a hasa, erre nem mondott semmit és nem is kaptunk már tápszert... Valakinél hasonló előfordult? 6 hetes kisfiú, kb 4500 gramm most.

2014. dec. 31. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A milumil Ha ez a kék jegesmacis? Nekünk attól fàjt a babám hasa! Elsőkörben váltsatok tàpszert. Beszélj a gyerekorvossal hogy ő mit mond! Ha nem indokolt neki a Ha-s akkor írass fel simát mert a hipoallergén az hígabb! Nálunk a Beba lett a nyelő! Milupa/milumil nem volt jó!
2014. dec. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk meg fordítva volt. a Beba nem volt jó és a Milumil igen. Lett kaki és nincs hasfájás.
2014. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milumiltól az én kislányomnak is fájt a hasa.A beba az jó volt.Most Nestley Lactogen Harmonyt kap az is nagyon jó.
2014. dec. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem 3 hós a babám , ès mi is Milumil Ha kezdtük de nekünk is èjjel napoak ordított, aztán Lactogen harmonyt irattam fel ès tök jó olcsó kiadós ès a lényeg hog imádja a fiam mi 5-6 x eszik 130 ml
2015. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!