Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nem eszik a 6hónapos babám...

Nem eszik a 6hónapos babám mit csináljak? Volt valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés
kisfiam 4hónapos koriáig szopott akkor bekerültünk a kórházba hasmenéssel akkpr abba hagyta a cicilést pedig tejem volt.kiderült h vérszegèny azóta kapja a folsavat ès a maltofer cseppet. azóta tápszert eszik de nem eleget eddig megette a 120ml.t ami ugye kevés már neki de most 2 hete egyáltalán nem eszi örülünk ha a 30ml.t megeszi. nem hízik már adom neki a bébiètelt főtt kaja amit ehet krumpli stb. most sinemil tejpépet írta a doki há ha attók fog hízni 2 hete eszi azt is de nem eleget pár falatot. kètsègbe vagyok esve mit adjak neki amit megeszik? már próbáltunk több fèle tápszert de hiába.1hónap alatt 400gr.ot hízott akkor még megette a 90-120ml.t most 2 hèt alatt 1gr.ot nem hízott!

2015. jan. 16. 08:07
 1/4 A kérdező kommentje:
azt elfeljetettem írni h mindent rág nyáladzik mèg nincs foga. estleg lehet azért mert fogzik? de most vettünk vmi ecsetelőt amibe lidokain van azzal bekenem neki de utána sem eszik
2015. jan. 16. 08:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam se vitte túlzásba a tápszer ivást, a tejpépet egyáltalán nem fogadta el, 6-7 hónaposan nem hizott szinte semmit. Viszont a ételeket szépen elfogadta, minden ízlett neki, a krumpli kivételével. Én rizzsel süritettem az ételeit. A tápszerbe banánt turmixoltam, így elfogadta még egy darabig, de 10 hónapos kora óta kecsketejet iszik orvosi javaslatra.
2015. jan. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ecsetelős után fél óráig nem szabad enni inni adni, mert félre nyelhet ahogy lezsibbad a kis szája torka. Nálunk amúgy se hatottak ezek csak 10-20 percig. Ha nagyon szenvedett akkor én nurofent adtam, de álltalában csak estére.
2015. jan. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de nem úgy nèz ki a fiam mint aki èhes v vmi baja lenne jó kedve van játszik nevetgél. kb 1hètig nyügös volt de 1 hete semmi baja. az én fiam is eszik mindent de nem sokat.
2015. jan. 16. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!