Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 37. heti ultrahangkor a babám...

37. heti ultrahangkor a babám méretei BPD:94 HC:314 AC:307 FL:66. Nem túl nagy a buksija átmérője a többi testrészéhez és a fej körfogathoz képest? Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

2015. jan. 6. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

De most ha itt azt mondja bárki, hogy nagy, akkor mit csinálsz? Lefaragni úgysem tudsz belőle!

Amúgy meg a dokit miért nem kérdezted meg, nyilván nem az unatkozó anyukák fogják itt megmondani a tutit!

A neten van egy csomó oldal, ami leírja, hogy mik a magzatok átlagos méretei X héten.

2015. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Valóban picit nagyobb, vagyis a többi érték kisebb. Ha a doki nem talált eltérést, ne aggódj. A babák nem egyformán fejlődnek. Sok függ attól,hogy a szülei milyen tipusok. Ha mondjuk alacsonyabbak vagyok, akkor akár normális is lehet. A combcsontból "szokták megtuppelni", hogy magas lesz-e vagy alacsony. És nálatok elég pici, tehátax alacsonyabb lesz. De ezen ne idegeskedj, felesleges. Ha baj lenne, már tudnál róla...
2015. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

fejkörfogat 31,4 cm- ez számít! Ez teljsen normális.

Nekem fiamnak 38hetesen volt 9,9cm, 37-es fejjel született- ez egy kicsit nagynak számított, de ettől függetlenül kifért, simán született.

2015. jan. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló. Inkább ne válaszolj ha nem tudsz kedves lenni. Biztos egy barátod sincs ha mindenkivel ilyen nyers vagy. Én csak arra gondoltam a kérdésnél hogy nem - e tévedhetett az orvos. Ugyanis matematikailag is irreális hogy mekkora az átmérő a kerülethez képest. Amúgy nem lett akkora feje mint ahogy megjósolták és azért nem tudtam megkérdezni mert már otthon néztem a papírt ő pedig nem mondta hogy mekkora. Amúgy meg ha egy anya unatkozik az régen rossz, nekem nincs időm unatkozni mert a gyerekeket ellátom. De ne neked biztosan van időd. Szóval nem kell mindjárt lerohanni az embert nemhiába van ez az oldal, Először magadba nézz utána bírálj másokat. Én ott azzal foglalkoztam hogy a májfunkciós értékem végre ne a maximum érték négyszerese legyen, nempedig a méretekről cseverésztem a dokival.
2015. febr. 27. 03:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!