Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nem sok egy 4 hónapos babå...

Nem sok egy 4 hónapos babånak a 170 ml táp?

Figyelt kérdés
De van amikor a 180ml is megeszi , mert a doktornő közölte adjak neki nyugodtan had egyen az a gyerek! Vèdőnő meg nehogy kitágítsuk a gyomrocskáját , olyan rohadt jó hogy mindenki måst mond! De holnap lesz a nagynap mert kezdem a kóstoltatåst kiváncsi leszek mit szól a drágåm!!
2015. jan. 31. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
az én fiam is ennyit sőt volt hogy 210et is megevett. azóta 6hós, és max a 180ml ami lecsúszik :) tehát nem növelte az adagját.
2015. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

kórházi szakápolók, csecsemőgondozók szerint


a testúly kg-ot kell szorozni 120-al osztani az étkezések számával


(én babám 9 kg x 120 / 5 = 216, azaz kb 210-et lenne ideális ennie, de mi megálltunk 180-nál, nem iényel többet, különben lecsúszunk az 5 helyett napi 4 étkezésre, és inkább sűrűbben kevesebbet, ugye tudjuk

(éjszakára egyszer adtam 210-et, visszahányt belőle..)

2015. jan. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

*kisebb babáknál 6 hó alatt 150 a szorzó!!

de ez is magas adag..

2015. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

és csupán jó szándékból, de tápszeres babákat is elég 6 hósan kezdeni hozzátáplálni, mert semmivel nem érettebb a gyomruk az anyatejeseknél


persze mindenki szuverín joga, csak légy ennek is tudatában

2015. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A mi fiunk.is.evett ennyit bőven, később még emeltük is az adagját, mert igényelte. A hozzátáplálásnál nem volt gond, szívesen fogadott mindent, jó.étvággyal evett mindent, szereti a hasát. Ennek ellenére egy éves korára eppenhogycsak megtriplázta a súlyát, nem hízékony, alig volt több mint 9 kg egy évesen, és azóta se hízik túl nagy ütemben, pedig sokat eszik. Olyan az anyagcseréje mint nekem, ehetek bármennyit, nem hizok.
2015. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Håt sajna mi csak 5140 gr vagyunk de azèrt mert 4x eszik de most már legalább 170-180 ml t, de most igyekszünk valahogy az 5 kajálást
2015. jan. 31. 22:52
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
próbálj 6 evést
2015. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó erre nem mondok semmit, alig tudom az 5 kajålást is összehozni, erre te 6 !!
2015. febr. 1. 16:42
 9/9 anonim ***** válasza:
csak egy tanács volt,ha ez a válaszod rossz helyen jársz. na mindegy,miért? sokat alszik,vagy egyszerűen nem kér többször?
2015. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!