Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nagyon kevés tejem van,1...

Nagyon kevés tejem van,1 hónapos a babám, éhezik mert a tápszert nem hajlandó megenni. Próbáltam már 4 félét, mind a kukában végezte. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 11:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
marad a tej
2015. jan. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
10%
Probalj meg valahonnan hazitejet beszerezni es azt add enki forralva, tudom jonnek a lepontozok, de en is igy voltam, igaz mar 6 honapos volt, amikor nem volt halando meginni semmilyen tapszert, csak a a tejet! ez van...
2015. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
9%

Miért lehet kevés a tejed? Próbáltad a szaporító fejést? (7-7, 5-5 stb.)

Milyen időközönként eteted? Te miket eszel? Próbálj meg 5x enni egy nap: husi, gyümölcs, zöldség

Ha a doki azt mondja, hogy adhatsz nem HA tápszert, próbáld ki azt is, mert sokkal finomabb az ízük!

2015. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Amiket próbáltál tápszereket azok mind HA-sok voltak? Mert azoknak rosszabb az ízük mind a simáknak, az én babám sem itta meg, de a simát már elfogadja.

Szóval ha eddig csak HA-sokat kapott, még érdemes lenne megpróbálni a simát.

2015. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%
Én is elsősorban azt tanácsolnám hogy valamilyen tejserkentőt próbálj ki, tedd mellre minnél többször és ne stresszelj! Ezen kivül utánanézhetsz hol tudsz ANYATEJET venni mert van rá lehetőség és nyilván ez lenne a legjobb a babádnak mert még nagyon pici. Tipp még valamilyen izesitett tápszer illetve a tejpép amit valószinű el fog fogadni.
2015. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
9%
2015. jan. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
9%
próbáld meg szaporítani a tejet. rengeteg táp van,lehet,hogy lenne ami ízlene neki. Lehet,hogy az üveget utálja,próbálj másmilyet,mondjuk ezt könnyű kideríteni,ézd meg lefejt tejet eszik-e.Ha minden kötél szakad,ilyen esetben szerintem a gyerekorvos ad receptet anyatejre. Ha mégse kérdezd meg,keverhetsz-e a tápba tejet,nem tudom,hogy szabad-e.
2015. jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%

Házitej egy hónaposnak, peeersze. A makromolekulákat nem tudja felvenni a szervezet az emésztőrendszeren keresztül, de a nátriumtartalma szépen tönkrevágja a veséit.

Ne javasoljatok már ilyen baromságot, valaki véletlenül komolyan veszi.

2015. jan. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a szaporítást, vagy van sokféle tápszer, úgy tudom az egyik márkának van banános ízesítésű tápszere, amit fél év alatt is lehet adni. De ha sehogy se megy a tápszer, akkor beszélj a gyerekorvossal, anyatejgyűjtőből is kaphatnátok tejet. De ilyen pici babának tehéntejet nem adnék.
2015. jan. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs lenőve a nyelve? Akár egy picit is? Nézesd meg!
2015. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!