Wiky93 kérdése:

Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

6hetes babám 3napja kapja a Milumil HA1 Optima tápszert, mert sajnos az előzőtől (Milumil Optima1) kipattogott :( Megeszi nincs vele gond, de sokat pukizik ami büdös és a kakija is elég bűzös..ez másoknál is így van?Engem zavar, az előzőn szagmentes volt a puki a kaki meg épphogy büdi..

A sok puki mitől lehet?


2015. febr. 7. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen. A HA-stól lányom is készen volt. Szörnyű büdös és sötét volt a kakija.

Indokolt a HA?

Mi cseréltünk sima Beba pro 1-re (előtte Beba HA -t írtak fel) és ez megszűnt, azóta rendben van a kaki-puki dolog.

2015. febr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, hálistennek nekünk nem sötét a kaki, vagy még lehet?

Kedden voltunk dokinál, hogy tápszert szeretnénk váltani, mert kipattogott a Milumil Optima1-től, erre kérdezte a dokinő, hogy mit szeretnék íratni..hát mondom nem tudom, amit Ön ajánl..erre ajánlotta ezt a HA-st, de úgy tűnik kezdenek múlni a kipattogásai, meg mintha ez beválna neki, csak engem zavar a bűz :D

2015. febr. 7. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!