Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Meddig tart ez, mikor fogadja...

Meddig tart ez, mikor fogadja el? Sajnálom és félek! :' (

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra elapadt a tejem.Volt otthon tápszerünk ,de nem akarja elfogadni,csak sír keservesen. Annyira sajnálom. :'(
2015. febr. 12. 02:40
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Létezik,hogy egyáltalán ne fogadja el? Tudom hülye kérdés, de ha már nagyon éhes lesz akkor megeszi?
2015. febr. 12. 04:23
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
Lehet próbálkozni másik tápszerrel (életkornak megfelelővel), meet nem fogadják el feltétlenül az összes fajtát a babák. Vagy az is lehet hogy a cumisüveghel van gondja, érdemes abbóll is másik fajtával próbálkozni.
2015. febr. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
20%
Szoptatási tanácsadóra nem gondoltál?
2015. febr. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

[link]

Amikor kórházba kerültem baba mellől, kb. fél nap üvöltés után fogadta el a tápszert és cumit, de utána is sírt az etetések elején és hadakozni kellett.

2015. febr. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
31%
én adnék még egy esélyt a tejszaporításnak,10ml-ről is fel lehet hozni. szerintem azért próbáld meg,hátha sikerül
2015. febr. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Másfajta tápszer? Másfajta cumi?
2015. febr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Amikor nekem elapadt a tejem, illetve apadni kezdett, én szoptanít készülékkel adtam a tápszert. Hátha így, ismerős környezetből jobban elfogadja, és a tejtermelést is esetleg visszahozza. Én így még két hónapig "szoptattam", kb fele tápszer-fele anyatej arányban, de aztán annyira elfogyott a tejem, hogy nem érte meg a macerát. Akkor cumira váltottunk, nekünk azzal nem volt gond. Nem olcsó, ahhoz képest, hogy egy műanyag vacak az egész, és macerás tisztítani, de esetleg egy próbát megér.

https://www.youtube.com/watch?v=LrGcCL52k34

2015. febr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Védőnőtől kaptam kölcsön szoptanítot.Az ízzel van a gond, mihelyst megérezte,ordítás.A szívem szakad meg.Félek így a cicit is elutasítja! :'(
2015. febr. 12. 14:53
 9/28 anonim ***** válasza:

hát akkor csak venned kell másik tápot. milyet eszik most?

5-ös

2015. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Beba sensitive HA.Én is megkóstoltam, hááát...Holnap íratok másmilyet remélem jobb lesz.Közben rajta vagyok azért a tejszaporításon is!!!
2015. febr. 12. 19:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!