Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Az baj, hogy ha 8 hónaposan...

Az baj, hogy ha 8 hónaposan az 1-es vagyis újszülött kortól való tápszert eszi?

Figyelt kérdés
Próbáltunk váltani a 2-re, ami 6 hónapostól van, de sokkal kevesebbet eszik belőle és nem alszik vele. Holnap megyünk a gyerekorvoshoz, megbeszélem vele is, csak hátha van valakinek ilyen tapasztalata.

2015. febr. 23. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól lakik vele, akkor nem baj...
2015. febr. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Biztos jól lakik vele, mert vacsira kapja, és átalussza az éjszakát. Csak nem tudom a tápanyag meg vitamintartalma nem kevés e már neki.
2015. febr. 23. 08:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van. Fiam 2 éves koráig azt kapta. Az nem baj, ha sokáig kicsinek valót kap, csak fordítva nem jó, ha tú korán kap nagyobbaknak valót.
2015. febr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amikor áttértem a kettesre, abból csak egyetlen egy napig evett kevesebbet, utána simán rákapott. nem tudom te meddig próbálkoztál..szerintem tápanyagilag inkább jobb lenne
2015. febr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajnos most már két hete próbálkozunk.Azóta kínlódás minden tápszeres evés, próbáltam kisebb nagyobb lyukú cumival is. De ami a rosszabb, hogy két hónapos kora óta átaludta az éjszakát, és most azt sem. Tegnap este már nagyon fáradt voltam, így az 1-es tápszerből adtam neki vacsit, abból megint megevett gond nélkül 180-at és reggelig aludt. Ebből gondoltam, hogy a tápszer lehet a gond.
2015. febr. 23. 09:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem izlik neki. Még ha ugyanaz is a márka, másabb lehet az íze, mint az 1-esnek. Próbálj esetleg másik fajtát is.

Amúgy önmagában szerintem nem baj, de jobb lenne azért már tovább lépni.

2015. febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekünk 4 és fél hónapos babánk van és egyes tápszert kap. Mondanom se kell, hogy örülök, hogy látom nem csak nálunk vannak ilyen gondok. Mi már hat agyinfarktuson túl vagyunk a sok tanácstól meg mindentől. Kipróbáltunk 3 féle tápszert és egy olyan jött be amit hú de nehezen lehet megszerezni a dokink szerint. Na átvittük másik városba dokihoz ott meg kaptunk receptre Milumil Pepti hengeres dobozost. Ezzel tök jól elvan a babuci. Tanácsolom, hogy próbálkozz és úgyis megvan, hogy melyik az amnitől gyarapszik is és jól is lakik vele. Tapasztalatunk az, hogy a védőnői szolgálat egy fabatkát sem ér ilyen téren se.
2015. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek. Másik fajtát azért nem szeretnék, mert az elején mi is nagyon sokat kipróbáltunk, mire ez a Humana bevált.

Beszéltem a dokival, azt mondta akkor maradjunk az 1-nél, ha attól alszik a baba, akkor nem éhes. És szépen fejlődik, tehát elég neki, pláne hogy ugye ő már nem csak tápszert eszik.

2015. febr. 25. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!