Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Felnőtt ihat bébitápszert?

Felnőtt ihat bébitápszert?

Figyelt kérdés

Ne röhögjetek ki, de az egyik tápszer, ami a kislányomnak nem volt jó, viszont sok maradt belőle, kimondottan finom.

Vajon ihatom én azt tej helyett, vagy lehetnek nem kívánt mellékhatásai? (elhízás, vesekő, mittudomén...)


2015. febr. 27. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Gondolod, ha egy kifejlett felnott szervezetere ilyen karos hatassal lenne, akkor egy gyerek akinek meg nincs normalis anyagcsreje ne lenne beteg tole? Ne haragudj, de ez nagyon ostoba kerdes volt!
2015. febr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy szimpla igen is elég lett volna. Köszönöm.
2015. febr. 27. 23:46
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Megiszod a kólát, ami tomenytelen cukor, aroma, szinezek es tartositoszer. Megiszod a 3:1ben kavet, ami tejpor, cukor, aroma, szinezek tartositoszer.

Megiszod az energiaitalt, a Cappy üditőt, az UHT "tejet", megeszed a konzerveket, a zacskos levest, es meg sorolhatnam. Ezek után egy babáknak gyártott tápszerbe mi rizikó lehet???

2015. febr. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Persze megihatod, csak szamolj vele h rohamosan meghizol tole. Bnom amit a kisfia meghagyott tapszert mindig a kavejaba ontotte mert draga es ne a cspban landoljon. Es meg csodalkozott h nem eszik semmit szinte es megis hizik ahelyett h fogyna. A tapszer felnottre nezve is marha hizlalo. :-)
2015. febr. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Persze, simán megihatod! :)

Nem hinném, hogy ettől annyira el lehet hízni! Meg kell nézni, mennyi energia van benne és összehasonlítani más ételekkel/italokkal!

2015. febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Tegnap éjjel már fáradt voltam hosszabban reagálni, úgyhogy most: sem az elhízás, sem a vesekő nem betegség, azt én sem feltételezem, hogy egy bébitápszer betegséget okoz. Ugyanakkor mivel nem a felnőtt szervezet energia és vitaminszükségletére lett összeállítva, ezért merült fel bennem ez a két esetleg negatív következmény, ha nem a célcsoport fogyasztja. Nyilván nagyon ostoba feltételezés, ugyanakkor a válaszod legalább ennyire tahó.


Kedves második!

Nemigen iszom kólát, 3:1ben kávét szinte soha,

energiaitalt életemben nem ittam, Cappy üditőt nagyon ritkán, UHT "tejet" évek óta nem, konzerveket szintén, a zacskós levesből kizárólag azt az egy fajtát, ami bizonyítottan egészséges, azt is csak hébe-hóba.

Honnan szedted, hogy ennyi mérget zabálok össze? Elég merész feltételezés egy ismeretlentől.


A kioktatást mellőző válaszokat köszönöm.

2015. febr. 28. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!