Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Beba pro start HA-tól hasfájás?

Beba pro start HA-tól hasfájás?

Figyelt kérdés
Beba pro start HA tápszert eszünk, amit nutritonnal sűrítek, mert kicsit bukósak vagyunk. Kb. 2 hete esszük így.Eddig minden rendben volt, viszont pár napja gond van a kakival, sokat nyöszörög, tekereg, vörösödik, erőlködik a 8 hetes kisfiam, éjszaka órákat nyögdös,jár keze, lába, de alszik. Sírni nem sír szinte csak akkor ha éhes, vagy ha unatkozik,kézbe szeretne jönni. Kifejezett hasfájós órákig tartó sírás nincs. Ez lehet a tápszertől? Kaki az van kb. naponta, de elég sűrű, gondolom ez a nutritontól, kell is néha segítség tornával,masszírozással, szélcsővel. Tápszer váltás megoldás lehet? Lactogen harmonyról mi a véleményetek?

2015. márc. 4. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, ismerős a dolog.

Ugyanez volt a lányomnál is!

Tápszert váltottunk, ő sima beba pro 1-et eszik azóta és nincs semmi baj! Fiam Lactogen Harmony-t evett, nem volt vele semmi baj, ízlett neki. :)

2015. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyémnek fájt a hasa a Bebától, vettem próbára egy Milumil Ha start-ot recept nélkül, utána már azt irattam a gyerekorvossal.
2015. márc. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Milyen idősek a gyerekeitek kedves válaszadók?
2015. márc. 4. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok,

Most egy éves.

3. hónaptól volt tápszeres


Próbáld meg a hason altatást is, ha edidg nem úgy aludt. Nálunk bejött, nem kalimpált álmában úgy és kijött a levegő is.

2015. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dolores55 ***** válasza:
Én születésétől hason altatom, semmi gond vele. Pukizik is rendesen :)
2015. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor váltottatok Beba Pro Startról sima Pro 1-re. Kisfiam hétfőn lesz 6 hetes, de már 5,5 kg. Álmában sokat nyöszörög 3 naponta kakil, igaz nem sír hogy fájna a hasa, és a kakit is simán kinyomja.
2015. márc. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!