Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 3.5 hónapos kislányom egyik...

3.5 hónapos kislányom egyik napról a másikra alig eszik! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sajnos 1 hónapos kora óta tápszeres. Eddig napközben 120-150 ml-t evett 4 óránként,kivéve este 8-kor,akkor 180-at és aludt is hajnali 4-5-ig. Pár napja napközben 90-120 ml a jellemző, de inkább az előbbi. Az alvása is nyugtalan lett,délelőtt csak a babakocsiban tud hosszabban aludni,mert itthon megébred és lehetetlen elaltatni. Nem nagyon foglalkoztam ezzel eddig,gondoltam milyen szuper,hogy legalább éjszaka alszik. Viszont tegnap felkelt fél11-kor és nagy nehézségek árán,evés után tudtam csak elaltatni. Előtte sosem evett ilyenkor... Majd kelt hajnali negyed4-kor és végül negyed8-kor. Délután is egész jókat aludt eddig,de már ez sem mondható el,mert forgatja a fejét,próbálja kiszedni a cumit a szájából,de ha meg sikerül neki,akkor sír utána. Ma reggel fél8-kor evett,utána csak negyed1-kor legközelebb és így is csak 90-et... Mi lehet a baj szerintetek?
2015. ápr. 2. 14:38
 1/4 Dettyke1 válasza:
Nem írtad,iszik-e eleget,mert tápszer mellett innivaló nélkül kiszáradhat,az élelem,nem folyadékpótlás.Ha iszik,akkor keresd meg a védőnőt
2015. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem ahogy a reflux rosszabodott,úgy lett étvágytalanabb. valami oka nála is van,lehet akár korai fogzásegy hurut,másmilyen btegség stb. vidd el orvoshoz,legalább megnyugszol. ha nem beteg,addig amíg pisil eleget és meghízza a minimumot nincsen baj.
2015. ápr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szajpenesz? Nekem vedono mondta attol nem ehet
2015. ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mi a fene ***** válasza:
Lehet, hogy jön a foga !
2015. ápr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!