Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Javaérszt tápszert eszik,11...

Javaérszt tápszert eszik,11 hós. Mi lesz így a bölcsiben? (az 500 ml napi adag miatt eszi, lentebb részl)

Figyelt kérdés

újabban a baba, kb 4-5 napja, nem szívesen issza a tápszert, de mivel meg kell lennie napi 500 ml-nek(és nem tejalapú étkezésnek)ezért napi többször kell adnom, normál étel helyett. amivel úgy néz ki hogy szinte csak az ebéd van kiváltva. igazából elég lenne napi 3 szzor kapnia tápszert és kétszer normál ételt, de volt,nem is egyszer hogy nem akart pl vacsorázni, így kimaradt az esti tápszer, tehát inkább etetem napi 4 szer tápszerrel, biztos ami biztos alaponnem


korábban gondoltam a viharos idújárásra, itt írták, hogy más babája is étvágytalan, inkább alvósak.

de már süt a nap...



mindjárt szeptember megy bölcsibe, ott gondolom nem csinálnak neki tápszert, amúgy meg mikroellenes is vagyok..


2015. ápr. 6. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Tejalapnak kell 500 ml-nek lennie nem a tápszernek magában. Egy ekkora gyerek ilyenkor szinte csak reggel este eszik tápszert.

Bölcsiben 1.5 évesnek meg biztos nem fognak tápszerezni. De attól te még reggel este zudsz neki adni.

2015. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

tejnek v tápszernek kell lennie 500 ml / nap..


igen én is látom olvasom, hogy ekkora gyereknek tényleg reggel - este kellene tápszert/ anyatejet ennie..


remélem bölcsiig rendeződik magától, mert én tehetetlennek érzem most magam, addigra betölti az 1 évet simán

2015. ápr. 6. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!