A. R. vagy H. A. /A. R. tápszerekről vélemények, tapasztalatok!?

Figyelt kérdés
7 hetes a babám és milumil komfort 1-et eszünk, amit nutrilonnal sűrítünk 1hete, mivel sokat bukik. Nagyon kemény lett tőle a széklete, üvölt kakiláskor. Megpróbáltam kevesebb sűrítőt tenni bele. Akkor se lett jobb. Pluszba még ilyen pattanás szerű piros foltok lettek az arcán és a tarkóján.Úgy döntöttem, nem adom neki. Inkább bukjon, mert az nem fáj neki.Az orvossal hétfőn íratok olyan tápszert, ami eleve sűrűbb. Arra lennék kíváncsi, hogy ki milyen A.R. vagy H.A./A.R. tápszert használ, mitől nem bukik és a kaki is normális? Vélemények, tapasztalatok?

#A.R tápszerek #H.A./A.R. tápszerek
2015. ápr. 18. 16:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Milumil HA-s tápszertől a lányomnak brutál szorulásos volt.A tápszert is vizzel készíted. Ha rendes adagot eszik elég a folyadék. Ha egy tápszer mellé azért kell folyadék hogy ne legyen szorulás az a tápszer nem jó a Te babádnak. Én kínálom vizzel egy nap többször, de csak este issza meg, mert akkor szomjas. Szóval nyugi, ha szomjas megissza a vizet ;)
2015. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!