Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Melyik tápszert fogadják el a...

Melyik tápszert fogadják el a legkönnyebben a kicsibabák? Kiegészítésként!

Figyelt kérdés

3,5 hónapos a lányom és délutánra,kora estére kellene egy adag,hogy este,lefekvésnél meg tudjam szoptatni.

Orvosnál már jártam és nem javasolta,mondván szépen fejlődik így is.

Én viszont már jó egy hónapja küzdök vele,hogy szopizik kb. 6.30kor séta után és 8ra nincs annyi tejem,hogy kemény lenne a mellem és nem fogadja el.

Cicivel a szájában rázza vadul a fejét és üvölt,rá se szív.Hiába próbálom meg géppel beindítani,annyira fáradt,hogyha 2 szívás után még nem ömlik neki,akkor vége a világnak és kezdődik a fél-1 órás esti cirkusz.

A szívem szakad meg érte.Elég volt.

A doki szerint ölelgessem babusgassam,de vágja magát jobbra-balra,dobálja kezét-lábát a cumi se marad meg a szájába.Így tartani képtelenség.Ha lerakom meg jön a visítás.

Altatási tanácsot ne írjatok kérlek.

A nagylányom is cicin aludt be,semmi baja nem lett tőle.

Az első 2,5 hónapban a kicsivel se volt baj,de ugye jó idő van,többen csavargunk,később érünk haza,akkor meg már éhes,muszáj ennie.

Ha 5 kor eszik,este 8kor már bőven van annyi tejem,hogy bekómázik rajta,lerakom,aztán énekelget kicsit és alszik.

De nem szúrhatok ki a naggyal,hogy otthon töltjük az egész délutánt.

Sok minden csalafintaságot próbáltam már,de tényleg elég volt.

Tehát max 100mlt kapna,lehet még annyit se,csak nyugtassa meg a hazaérés-fürdés-amíg mi vacsizunk és megölelgetjük kicsit 1,másfél órára.

Ami biztonságos és jó ízű is.

Köszönöm!!!!


2015. máj. 15. 07:46
 1/8 Wiky93 ***** válasza:

En babám eddig amiket evett mind tetszett neki, semmiben sem válogat, de baba függő. Megálltunk a Humana babyfit banànos tápszernél. Pont, hogy a házi dokinak kell felírnia amit ajánl. Máshol egyből írnak fel, nem szenyóznak.

Mondhatnád, hogy elapadt a tejed, vagy valami, de ha ennek ellenére se ad receptet akkor vàlts orvost.

2015. máj. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A nagylánynál már váltottam egyszer,aztán ő elment külföldre dolgozni.

A helyettesét nagyon nem bírtam,így váltottam újra.

Tehát ő a 4. orvosunk!

2015. máj. 15. 08:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen "kedves" doki!

Nálunk elsőre a Bebát ajánlják az orvosok.Ha nincs semmi gond mármint érzékenység vagy allergia a Beba Ha 1-et ajánlanám, vagy Milumil Ha 1-et. Recept nélkül kb 3200Ft. De szerintem ennyi idősen már délutáni szopi helyett adhatnál neki gyümölcsöt is, vagy tejpépet és akkor este tudod rendesen szoptatni. Mi 3 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást orvos javaslatára

2015. máj. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a Neslé Lactogen Harmony vált be 4 hónapos volt a kislányom amikor előszőr adtam neki. 2 másikat is próbáltam előtte de azt kiköpte(nem emlékszem melyik volt).A gyerekorvos is azt mondta hogy ezt szokták szeretni a babák. Recept nélkül 2000 Forint körül van a 800 grammos.
2015. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem fogom megvárni a 6 hónapot,előbb elkezdek neki majd gyümölcsöt adni,de most valami gyors megoldás kellene.

Gyümölcsből sokára enne meg annyit,ami eltelítené a pociját!

Így elsőre a tápszerrel próbálkoznék.

2015. máj. 15. 08:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp hipoallergén kell.Bebát nem ajánlom az kesernyés.Humana,Milumil enyém ezeket fogadta el és szívesen issza mai napig.Milumil vmivel édesebb.
2015. máj. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a beba kevésbé kesernyés, meg kóstoltam a milumillel együtt. Legalábbis a HA változat esetén így van...
2015. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na milyen tápszert vettél végül?
2015. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!