Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Lehet a tápszert anyatejjel...

Lehet a tápszert anyatejjel keverni?

Figyelt kérdés
A nagyobbik lányom 15 hónapos és mivel őt nem tudtam szoptatni, most hogy megszületett a második babánk, szeretnék neki is adni az anyatejből, viszont nincs még elég kettőjüknek. Még kétszer-háromszor iszik tápszert naponta. Árthat valamilyen módon neki ha összekeverem a kettőt? Mert olyat már hallottam, hogy ha valakinek nincs elég anyateje, szoptatás után jön a tápszer, csak félek ha egymás után adom a más íz miatt elutasítja majd valamelyiket (elég válogatós mostanság). Válaszaitokat előre is köszönöm :)
2015. jún. 26. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan. csak arra figyelj, hogy az anyatejet tilos mikrózni, tehát marad a forró vizes melegítés.

én is kevertem, semmi gond nem volt :)

2015. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én ugy tudom nem szabad osszekeverni- ne kérdezd miért, anno az orvos mondta.
2015. jún. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi de miért tilos mikrozni??
2015. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

úgy tudom h káros lehet az anyatej összetételére, van erről szó az lll oldalon, de nem jön be maga az oldal nekem

én azt sosem tettem be, inkább forró vízben melegítettem

2015. jún. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
anyatejet mikrozni nem szabad, mert a benne levo tápanyagokat kioli illetve gyengiti a mikrohullám.
2015. jún. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!