Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nektek hány doboz tápszert ir...

Nektek hány doboz tápszert ir fel a doki egyszerre?

Figyelt kérdés
Mennyi idős a baba ? Tápszeres csak vagy potlásra kell?

2015. júl. 15. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig 6-ot írt :) Már 2 éves, rég nem issza. De ő teljesen tápszeres volt, sajnos nemtudtam szoptatni.
2015. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4 volt a max, amit egyszerre felírt. Egy hónapban 3-szor mentem legalább. Kétszer írt fel 4 dobozt egyszer pedig 2 dobozt. 10 doboz fogyott el egy hónapban.
2015. júl. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pótlásra kellett 6 hónapos kora után, egyszerre 6 dobozzal írt fel.
2015. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kittikehh00 ***** válasza:
Amikor 3 hónapos volt a kislányom, mindig 2 doboz tápszert írt fel kiegészítésnek.
2015. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Wiky93 ***** válasza:
7hónapos, tàpszeres. 3receptet kapunk (2-2-2táoszer) szóval 6-ot ír egyszerre.
2015. júl. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tőlem mindig megkérdezte az asszisztens, hogy mennyit írjon, én egyszerre 2x2 dobozt írattam, többet nem, mert elég gyakran jártunk tanácsadásra (2) hetente), annyi ideig mindig elég volt 4 doboz. Csak tápszeres volt a babám egyébként.
2015. júl. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Amennyit kérek. Legutóbb 7x2 dobozt kértünk, mert 2 hónap múlva megyünk legközelebb. Simán fel is írják.
2015. júl. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 2 hósan voltam a dokinéninél a babámmal, kérdezte hogy anyatejes? Mondtam hogy igen viszont néha estére kap egy kis pótlást mert elfogy addigra a tej. Kerdezte hogy írjon tápszert? Mondtam hogy írjon ha kellene. Írt 1 dobozzal. Jövő héten megyünk a 3 hós statusra akkor majd iratok sztem 2-3 dobozzal, biztos felír annyit ha megkérem, így egy ezressel olcsóbb mert amúgy elég drága tápszert eszik (bebea start ha).
2015. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 picoka92 ***** válasza:
En 2x2 iratok. Ez boven eleg egy honapra. 7hos, harom etkezest kivaltottunk...
2015. júl. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!