Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismama vagyok...

12 hetes kismama vagyok Azoktol kérdezem akik szedtek duphaston h hogyan hagyták abba? Nekem a doki 3:1 et irt és már csak egy doboz van hátra olvastam h nem szabad hirtelen abbahgyni? Hogy hagytátok abba.

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 2x1-et szedtem. Azt mondta a dokim, hogy felesleges szedni a 12. hét után, mert átveszi a méhlepény a gyógyszer szerepét, így egyik napról a másikra hagytam abba. Emlékszem, azért kicsit féltem utána még jópár napig. Valahogy biztonságot jelentett a számomra a Duphaston.
2009. febr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én 2hétig 3x1-et szedtem majd 2x1-et jó pár hétig és még van a tablettámból így napi egyet veszek be az orvos utasítása szerint.Kérdezd meg a dokitól, hogy a Ő a hirtelen vagy fokozatos abbahagyást javasolja? Boldog babavárást kívánok!

13+5hetes

2009. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a 14-hétig szedtem.A védőnőm azt mondta hogy fokozatosan hagyjam abba.
2009. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia,


én 3*2-t szedtem 2 hónapig. A 12. hét után egyszerűen nem kellett tovább szednem.

2009. febr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így szedtem mint az utólsó válaszoló. A 12 héti 3X1 és utána tovább nem. Nem kellett fokozatosan abbahagynom.
2009. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2*1-et kellett szednem. Majd az orvos határozottan azt kérte, hogy fokozatosan hagyjam abba, egy nap egyet vegyek be kb 5-6 napig.
2009. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kétszer 1-et szedtem,kb a 14hétig.Majd mikor már csak egy pár darab volt,mondta a doki hogy azt már csak 2szer felet szedjek be amig elnem fogy.
2009. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!