Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nektek hány óránként és...

Nektek hány óránként és mennyit eszik 3 hónap körüli babátok? Melyik fajta tápszert eszitek?

Figyelt kérdés
Kisfiam humana Ha1-est eszik 150 ml. Sajnos szívbetegséggel született ami miatt gyógyszert kell szednie amit a tápszerébe kell raknom. Két gyógyszer bevétele között legalább 6 órának kell eltelnie tehát 3 óránként kell etetnem amit elég nehéz betartatni mert van hogy hamarabb enne de húzni kell az időt a gyógyszer miatt ami nagyon nehéz. Gondoltam arra hogy váltanunk kéne laktatobb tápszerre vagy emeljem neki az adagot? Bár már így is nem győzők tápszert íratni az orvosunkkal. Csütörtökön megyünk a dokinkhoz tőle is megkérdezem de addig is kíváncsi vagyok nálatok hogy vannak ezek a dolgok
2015. júl. 19. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom,nem lehet egyszerű így :S Azt írtad,hogy legalább 6 órának kell eltelnie,tehát ha 3 óránként eszik,ne húzd neki,hanem egyszerűen add be a 9. órában történő etetésnél. Gondolom az nincs megszabva,hogy pontosan hány órának kell eltelnie a két gyógyszer közt csak az,hogy 6 óra minimum teljen el köztük. Szerintem ha így csinálod nem lesz gond és nem kell tápszert sem váltani. Nekem anyatejes és 2,5-3-4 óránként kér enni,mikor mikor milyen kedve van. Sosem húzom neki vagy hozom előbbre,hogy betartsuk a 3-4 óránkénti "nagykömyvben" leírt etetést. Persze nekem sokkal könnyebb dolgom van,nincs gyógyszerhez kötve. Kérdezd meg a dokit,de lehet,hogy ú is ezt fogja javasolni.
2015. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy 3x kell kapjon gyógyszert naponta így a 9 óra nem megoldható mert éjszaka hál istennek alszik.
2015. júl. 20. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:
és az nem megoldás hogy a gyógyszert csak egy korty tápszerbe teszed? Egy kortyot valoszinüleg akkor is elfogadna ha épp nem éhes
2015. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok,hát igen így már problémásabb,viszont akkor nem lenne hülyeség legalább annyira felkelteni,hogy bead neki. Bár az is igaz,hogy nem jó megbolygatni. De nem rossz ötlet az sem amit az utánam író írt.
2015. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!