Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, akiknek a babajuk...

Anyukak, akiknek a babajuk nyugtalanul szopott, kapalozott, sirt közben, nyögött es ebbe bele is pirult, hozott valami megoldast erre? Illetve elmult ez a 3 honap utan? Mar minden fajta cseppet kiprobaltunk.

Figyelt kérdés
Büfögünk rendesen ezzel nincs gond.Neha mar ugy üvölt,h keptelenseg szoptatni,mert elfordul,rugkapal alighogy elkezd szopni.Mar-mar ott tartok,h tapszerhez nyulok elkeseredesemben.
2012. szept. 1. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.Ugyanez a helyzet nalunk is.Masodik gyerek a nagyobbik nem volt ennyire hasfajos,legalabbis nem igy nyilvanult meg.Nala megszunt a masodik honap korul.

A 3-4honap korul elmulik a hasfajos idoszak,van akinel hamarabb.Ne nyulj a tapszerhez felesleges a hasfajast nem fogja elmulasztani.

Kitartas,jobb lesz.

2012. szept. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a tápszer segített. Amig szoptattam, ordított a gyerek. Mondjuk nekem nem is volt sokáig tejem, igy teccet vagy sem, de muszáj volt a tápi. És amióta azt kapja, nem is sír már...
2012. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is ez volt!ÉN IS TÁPIT ADTAM NEKI,DE NEM KELLET VOLNA!Mert utána meg már alig akart szopni.Én nem rég olvastam egy cikket hogy lehet kapni orvosi szaküzletben vagy gyógyszertárban SNS-t remélem jól írtam,ez a pótlásnak egy alternatívája és közben a szoptatást sem kell hanyagolni.Keres rá a google-ban
2012. szept. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3.-ik hónap után kezdte ezt el igazán:( Lassan 4 hónapos és semmi javulás sajnos.De egyszer csak elmulik.Én most a colief cseppet adom neki,az 1 picit segit.Lenne egy kérdésem:Adtál neki valaha cumisüvegből enni?
2012. szept. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem kapott soha cumisüvegböl.Nem cumizavaros.Egy remalom minden szoptatas,egyedül ejszaka szopik siras nelkül.a doktor sem mond ra semmit,mert amugy meg gyarapszik.De ez igy katasztrofa.:(
2012. szept. 15. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg szájpenész,reflux?Mi most megyünk ezekkel hétfőn a dokihoz,mert nálunk sem tudják az orvos,h mi a baj pontosan.Szájpenésze az van,refluxra meg egyelőre gyanakodnak.Tudom,h rémálom:( Milyen idős a babád?Nem használsz dezodort,vagy krémet?Esetleg öblitő?Nem ömlik a tejed a szájába?Ne haragudj,de én sem tudom pontosan és hát mindennek kisérleteztem én is,mert muszáj:(
2012. szept. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A babám akkor nem fogadja el a cicit és fordul el ordítva ha el van dugulva az orra. Próbáltál szopi pozíciót változtatni?Nem fájhat a füle?
2012. szept. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!