Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mit csinálhatnék, hogy ne...

Mit csinálhatnék, hogy ne keljen fel éjszaka enni?

Figyelt kérdés
5,5 hónapos a babám, este 7-8 körül eszik tápszert, éjszaka éjfél-1 óra körül ismét(ekkor teljes adagot-180 ml), majd fél5 felé felkel, eszik valamennyit és vagy tovább alszik vagy nem. Nappal ezeken kívül 2x eszi meg az adagját, hozzá is táplálok már, de az sem tesz ki egy étkezést. Egyszerűen nem bírom rávenni, h nappal többször egyen.
2015. aug. 17. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az éhség kelti fel éjszaka. Én kisfiam is 5,5 hónapos. 8-8:30 kor este szopik, 10:30-11:00 között mégegyszer, 03:00-03:30 kor megint, majd pedig délelőtt. Éjjel van többször, hogy megébred, de elleskelődik, piszkálja a lelógó játékokat és visszaalszik.Van, hogy sír éjjel, cicire rakom, alig szív kettőt, majd visszaalszik. Ebben a korban már a fogkezdemény is fájhat és amiatt is felébredhet éjszaka.
2015. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már van egy foga, és biztos, hogy éhes, mert megeszi az adagját. Azokat az alkalmakat igazad van, nem említettem meg, hogy cumiért, vizért is felkel, így összesen van, hogy 4-5x is át kell mennem hozzá egy éjszaka.
2015. aug. 17. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Nappal csak kétszer eszik?

Sűrűbb tápszer esetleg, azzal sem lakna jól egész éjszakára?

2015. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ezen nem biztos, hogy tudsz változtatni. Az én kisfiam másfél éves, nagyon sokáig felkelt éjjel 3- szor enni. Kb 2 hónapja nem eszik éjjel, pedig nappal is rendben evett. Babája válogatja. Én is mindent kipróbáltam, de semmi nem segített. Egyébként az én fiam is rossz alvó, átlag 8-10- szer kelt egy éjjel. Ma már ván, hogy csak 2-3-szor, egy kezemen meg tudom számolni hányszor kelt csak 1-2-szer v egyszersem. Kitartás!
2015. aug. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 picoka92 ***** válasza:
Semmit. Az en fiam 8honapos, ketszer kel enni ejszaka. Mindketszer többet eszik, mint nappal barmikor is egyszerre. Ő ilyenkor eszik. Ez van sajnos.
2015. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!