Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Szeptember másodikán lesz a...

Szeptember másodikán lesz a fiam 4 hónapos, adhatok neki 2-es tápszert? Miben különbözik az egyestől? Nyaralni vagyunk és elfogyott az egyes itt pedig csak kettest találtam. SOS

Figyelt kérdés
2015. aug. 24. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván éhenhalni nem hagynám. Csak én nem értem a logikát a kérdésben?
2015. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
gondolom arrafele is van gyogyszertár,tesco/vagy hasonlo esetleg drogéria,ott biztos van.
2015. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerinted nem néztem szét? Nem találtam egyest. Nem olyan helyen vagyunk ahol nyüzsög minden a tescotól és a gyógyszertáraktól. Csak egy normális választ szerettem volna kapni, hogy nehogy gond legyen abból ha most kettest adok neki. Látom itt is kérdezni valamit felesleges, mert hasznos információval nem sokan szolgálnak. Csak azt nem értem ha normális választ nem tudsz irni akkor miért is válaszolsz egyáltalán a kérdésemre.
2015. aug. 24. 14:21
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ja értem... Hát akkor ne, ne adj neki 2-est. Hagyd éhenhalni.Remélem így már megfelel a válaszom! NAGYON SZIVESEN EGYÉBKÉNT!
2015. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ezt talaltam:



www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak__573289-mi-a-kulombseg-az-1-es-es-a-2-es-tapszer-kozott

2015. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szoval 6 honapos kortol van a kettes...
2015. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm az ÉRTELMES választ.
2015. aug. 24. 15:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Én inkább más márkátol választanék 1-est.
2015. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem adnék neki 2-es tápszert még. Egyébként nem kell bunkóznod a válaszolókkal. Mielőtt elmentetek nyaralni, neked kellett volna gondolnod rá, hogy mennyi tápszert vigyél. Nekem az a fura, miért nem gondoltál rá, hogy elég lesz-e a tápszer. Inkább iratok fel többet ebben az esetben v. még otthon veszek recept nélkül. Simán kiadják recept nélkül is, csak drágább.

Menjetek el a legközelebbi városba, azért minden kihalt település közelében van egy nagyobb település, város, ahol egy Rossmann, DM v. Tesco van. Közelben csak van ilyen város!

2015. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

de nem hiszem ha annyi gyogyszertár van ahogy irtad sehol nincs egyes tápszer,hisz mindenhol van ujszülött a városban,kell tartaniuk.

gondolom nemrég ota vagytok a nyaraláson,miért nem vittél elég tápszert?

2015. aug. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!