Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Szeptember másodikán lesz a...

Szeptember másodikán lesz a fiam 4 hónapos, adhatok neki 2-es tápszert? Miben különbözik az egyestől? Nyaralni vagyunk és elfogyott az egyes itt pedig csak kettest találtam. SOS

Figyelt kérdés
2015. aug. 24. 13:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
36%
Azért nem vitt mint gyökér. A válaszaiból is látszik. Sajnálom szegény gyerekét.
2015. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%
*mert
2015. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam , hogy elég lesz a tápszer,de hoppá nem lett elég. Na most mi van ? Szerintem ez akárkivel megeshet. Sikerült találnom egyes tápszert. Holnap indulunk haza. Szerintem nem én bunkóztam, csak egyszerűen itt felteszel egy kérdést és senki sem a kérdésre válaszol. Olyan jó nektek, hogy annyira ügyesek, okosak és figyelmesek vagytok, hogy az életben még semmit sem felejtettetek el.
2015. aug. 25. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!