Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hét hónapos tápszeres babának...

Hét hónapos tápszeres babának illene átaludnia az éjszakát? Hány óra az, ami minimum egyhuzamban ébredés nélkül kellene eltöltenie?

Figyelt kérdés
2015. szept. 18. 05:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi illik, és mi nem, de az enyém nem olvasta a protokoll könyvet :) lassan 9 hónapos és még mindig eszik egyszer éjjel. Én is örülnék, ha ez már elmaradna, bár most mindegy, mert a foga miatt is ébred többször.
2015. szept. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 H_Vivien ***** válasza:
A kisfiam még nem volt 2 hónapos, amikor átaludta az éjszakát, azóta sosem evett éjszaka, még akkor sem, ha felkelt, nem fogadta el. Miért nem próbálsz meg tejpépet adni Neki. Sűrűbb és laktatóbb, hátha azzal átaludná.
2015. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem azért kel, mert éhes, idő közben kiderült, megszokásból kel és eszik. Még így is kel h nem eszik, remélem lassan leszokik róla.
2015. szept. 21. 07:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden baba más, ezért nem lehet ugyanazt elvárni mindegyiktől.

A kisfiam pár hetes korától egyhuzamban aludt esténként 8-10 órákat, a lányom pedig majd két évesen aludta át az éjszakát, es aludt el önállóan.

Mindkettő anyatejes volt, ugyanúgy csináltam az esti rituálékat.

Más a habitusuk, idegrendszeri érettségük, aktivításuk.

Vagy drasztikus módszerekkel leszoktatod az esti kelésről, vagy szépen megvárod, hogy magától elhagyja. 7 hónapos baba még pici, még sokat változhat.

2015. okt. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!