Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tudtok recepteket a Sinemil...

Tudtok recepteket a Sinemil péphez?

Figyelt kérdés
Nemrég váltottam ki öt dobozzal és a gyerekem, úgy döntött nem eszi meg. Eddig mindig azt kapott vacsira, szerette. Már csináltam belőle golyócskákat, hát úgy megevett egyet-kettőt.Főzelékbe nem tudom tenni mert azt sem eszi meg.Esetleg kekszet sütni belőle?

2015. dec. 1. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen idős a gyerkőc? Az én kisfiam 11 hónapos, adok még neki tejpépet de csak ritkán, akkor is úgy hogy gyümölccsel, pl. meggyel, banánnal, vagy bébiétellel (mert most nincs sok friss gyümölcs) hogy finomabb íze legyen, így még megeszi, magában nem szívesen. Szívesebben eszi már a darabosabb ételeket vagy amit falatozni lehet.
2015. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
14 hós, de egyáltalán nem eszik kanalas ételt mostanra. Mindegy, majd elpasszolom valahova.
2015. dec. 20. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!