Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kengurut ki mikor kezdett el...

Kengurut ki mikor kezdett el használni? Jövő héten tölti be babucim a 3. hónapot . Eddig 2 személy ajánlotta fel a segítségét tömegközlekedési eszközökön

Figyelt kérdés

Oké a környéken tökéletes a baba kocsi ,apa dolgozik nagy baba kocsit vettünk sajna és az alacsony padlójárat ahogy kivan írva a táblákra közel sem úgy jön

mennénk már nagyon csavarogni :)


2015. nov. 20. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Ne kengurut vegyél.

Én meitai-t használtam, és nagyon praktikus szerintem, nagyon szerettem (és a fiam is)

2015. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Sztem se kengurut vegyél, nem jo a kisbabadnak. Nekem csatoshordozom van es imádom (ergobaby)fel eves kor alatt szűkítő betet kell neki
2015. nov. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, az kimaradt, hogy ahogy betöltötte a 3. hót, már használtam is.
2015. nov. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Irtam privatot ;)
2015. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
hosszúkendő, karikáskendő, meitai, csatos, bármelyik sokkal jobb választás, mint a kenguru.
2015. nov. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Csak nagyon ritkán használtuk, mert nem praktikus, de mikor nem tudtam megoldani babakocsival, akkor muszáj volt használni. Először 4-5 hónapos korában használtuk, utoljára 8 hónaposan, amikor egy kiránduláson( várnézés, meredek hegyen, zegzugos-macskaköves utcákon vitt fel az út)
2015. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is csatos hordozókendőt használok és szuper! Lehet először azt gondolod, hogy lehetetlen küldetés használni, de nem az. Praktikus, kényelmes, és a babának is jó.

Kb. 3 hónapos korától használom. Most 7 hónapos, és imádja ha cipelem. :)

2015. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Az igaz, hogy a kengurunál minden jobb, de azért a meitai, csatos hordozó sem igazán nektek való még. Szövött kendő, karikás kendő tökéletes, kompromisszumos megoldásként kendő alapú meitai.

Van hordozós fb-csoport, ott sokat segítenek, de legjobb lenne hordozós klubba menni, ott próbálni is tudsz.

2015. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nektek a segitséget :)
2015. nov. 20. 16:02
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A karikás kendő szerintem tök jó, újszülöttkortól a hordozós kor végéig használható, annyi, hogy félvállasan terhel, ezért váltogatni kell az oldakat, de nagyon könnyű megkötni. A mei tai is jó választás, ha már tartja önállóan a fejét, és ha már stabilan ül, akkor tényleg a csatos hordozó a legkényelmesebb, és hátrakötni.


Vagy ha nem idegenkedsz a kendőkötéstől, akkor sima hosszúkendő, azt lehet a legtöbbféleképpen variálni, és az is újszülöttkortól végig jó, csak kicsit hosszabb megtanulni, én meg lusta vagyok:D

2015. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!