Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második babát szeretnénk,...

Második babát szeretnénk, PCO, IR-es vagyok, a dokim ajánlotta az Inofolicot, amiről most azt olvasom, hogy összezavarhatja a ciklust. Megérné elkezdenem szedni?

Figyelt kérdés
Első baba első hónapban összejött, az IR csak most igazolódott szülés után, gyógyszert most kaptam arra is. Rendszeres a ciklusom, szülés előtt sosem volt az.
2015. okt. 30. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pár hónapig inofolot használtam, most lecseréltem myo-inozitolra, fele annyiba kerül, és ugyan az az összetétele és hatása. Elvileg nem ciklust rendez, hanem az inzulin felszívódásában segít, nekem ezt mondta a doki. Május óta iszom, de még nem jött sajnos össze a baba, de én úgy vagyok vele, hogy egy próbát megér. És mondom, a myo-inozitol+folsav szállítással együtt 8000ft, és tovább is elég, úgyhogy ha döntesz az ivása mellett, ezt ajánlom. Sok sikert a babához!
2015. okt. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En is 2.baba előtt kezdtem inni. Nem csinált semmit sem. Sem a laborom nem lett jobb, sem a ciklusomra nem volt hatással. Teljesen felesleges volt.
2015. okt. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem kezdtem el az inofolicot, így is lett egy pozitív tesztem a harmadik próbálkozós hónapban :)
2015. nov. 9. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!