Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Most váltottam új tápszerre...

Most váltottam új tápszerre beba startról laktózmentesre. Védőnő szerint adhatom neki egyik nap ezt a másik nap azt, váltakozva. Vélemény?

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a babádnak latózmentes tápszerre van szüksége, akkor nem adhatsz neki másfajtát. A védőnőd nem normális.
2015. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem laktózérzékeny. csak fájt a pocija és a gyógyszerész ajánlott laktózmentest
2015. dec. 28. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Na de ha beválik a laktózmentes miért adnál neki olyat, ami nem jó neki? Újra fájhat tőle a hasa. Ennek semmi értelme.
2015. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam Sensitive tápszert eszik hasfájás miatt. A duri dolgot nagyjából megoldotta, viszont a széklete beállt tőle. Nekem a doki javasolta,hogy próbáljam meg "keverni", hátha. Viszont ő úgy mondta,hogy egy etetés ilyen, a következő amolyan tápszer. Nem vált be. Visszatért a hasfájás.

Így maradt a Sensitive tápszer Espumisannal, és ha nagyon nem jön ki a kaki,akkor szélcsővel segítek rajta. Nem mondom,hogy nincs hasfájás, de a kezdetekhez képest sokat javult. Majd talán a hozzátáplálással megoldódik.

2015. dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!