Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 3 hós fia már 5 hete ette a...

3 hós fia már 5 hete ette a beba start prot.2-3 naponta volt szurkoszöld kemény széklete, és 5 napja ordítva aludt el, minden elalvás előtt. Mivel karácsony volt önszántamból váltottam beba laktózmentesre. Nem csináltam nagy bajt?

Figyelt kérdés
Kérdése az hogy nagy bajt csináltam? Éppen lehet hogy nem az volt a baja de már annyira sajnáltam hogy gondoltam kipróbálok egy másik tápszert, felhívni meg nem tudtam senkit karácsonykor.
2015. dec. 27. 11:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfogadja ezt a tápszert is.
2015. dec. 27. 11:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, én csak azt nem tudom, miből gondolod, h pont laktózmentes kell.
2015. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt én se tudom. Gondoltam attól fájhat a pocija.
2015. dec. 27. 12:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a babádnak nincs laktózérzékenysége, akkor mit csinálsz, adsz neki egy 3. fajta tápszert? Nem jó váltogatni sűrűn.
2015. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!