Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszeres babák anyukái!...

Tápszeres babák anyukái! Elmondanátok nekem hogy miért álltatok át vagy lett tápszeres a babátok?

Figyelt kérdés

Sajnos csak másfél hónapig tudtam szoptatni de az utolsó 2hét is kínkeservesen ment már, tejem volt elég de én már nem bírtam azt hogy államdóan sírt ha mellre tettem, így jött a tápszer

Ameddig tudtam fejtem de minden étkezést nem tudtam kiváltani, elég nyugös baba volt még akkor sokat kellet vele foglalkozni és így szép lassan elmaradt a fejés is. Tudom hogy önzően hangzik de mióta tápszeres nyugi van, de ennek ellenére furdal a lelkiismeret főleg hogy sokan vannak a tápszer ellen , és sokan mindent megtesznek hogy anyatejjel táplálják babájukat,és úgy érzem én nem voltam túl kitartó :(


2016. jan. 15. 09:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De hogy lehet megszabadulni a bűntudattól, hogy ne azt érezzem, hogy én adtam fel, és mit mondok majd neki, ha 20 év múlva megkérdezi, hogy miért csak 2 hétig szoptattam? Anyukám is azt mondta, hogy nem éri meg, hogy teljesen belerokkanjak, inkább adjam neki a tápot, de akkor én nem leszek depresziós. Könnyebb tényleg, de a bűntudat még minden nap előjön és kislányommal is anno 1,5 évig ezen rágódtam... Hogyan lehet ezen túljutni? Örökre bennem marad ez a tüske, aztán majd azért lesz mindenféle női betegségem, mert nem tudok lelkileg megszabadulni ettől és bevonzom a betegséget...
2016. jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Zsöff85 ***** válasza:
6-os, nem minden babát lehet csak így ukmukfuk elválasztani......
2017. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Zsöff85 ***** válasza:
"Az elejétől fogva kevés volt a tejem, a fiam már a kórházban egész nap üvöltött az éhségtől." ilyen nincsen!!! A tej a szopiktól termelődik, tehát nincs olyan h vkinek ennyi meg annyi teje van........
2017. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!