Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 1 hos a kisbabám, másfél két...

1 hos a kisbabám, másfél két oránként eszik 90 ml-t. Beba H. A. pro startot. Ez normális?

Figyelt kérdés
eleinte mivel nem volt annyi tejcsim vettünk egy kecskeméti anyatej alapu tápszert...nagyon jol bevált hasi nem fájt széklet rendben volt 3 oránként evett,,,majd doktorbácsi felirt nekünk beba H:A: pro startot... na ettöl kezdve minden ellentétére fordult az eddigieknek...másfáél két oránként eszik....bukik...hasi fáj...kaki nehezen ritkábban van...felirta most a milumil ha 1 optima-t... véleményetek?

#tápszer #Milumil #Beba #1 hos #hasi fáj
2016. ápr. 28. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

felnőttektől kérsz tanácsot, írj már felnőtt szinten :D


miért váltottatok? térjetek vissza arra a kecskemétire, ami bevált. egyébként az nem anyatej alapú volt, hanem anyatejpótló tejalapú tápszer :)

2016. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ha nem tetszik az ahogy irok ne válaszolj .... nem kell tudálékoskodni ha csak ilyen stílben tudsz irni........ :) véleményt kértem ... és hamár itt tartunk nem kimondottan a tiédet
2016. ápr. 28. 22:40
 3/13 A kérdező kommentje:
egyébként félreirtam azt hogy anyatej alapu természetesen..a váltás oka ? nincs egyszerüen a doki nem ismerte annyira a tápszert igy bebát kaptunk..........
2016. ápr. 28. 22:49
 4/13 anonim ***** válasza:

nem bántani akartalak, ne sértődj meg, de ez a tejcsi, hasi, doktorbácsi... kicsit sok itt a felnőttek között :)

jójó, tudom, enyém már nem egy hónapos, te is ki fogsz ebből a gügyögésből lábalni :)


egyébként a baba emésztése változik, ugye a kólika is csak 3-6 hetes kor körpl kezdődik, szóval nm biztos, hogy a váltás volt az oka, lehet egyébként is ez lett volna. de ha nincs az, akkor váltogass, milumil is jó szokott lenni, egyébként beba is az :)

2016. ápr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
értelek..csak ez a felnőttek dolog ...kicsit érdekesen jön le... amugy 26 éves vagyok nem tizenéves anyuka... köszi a választ :)
2016. ápr. 28. 23:09
 6/13 anonim ***** válasza:

sejtettem, pont azért írtam! :D

de tényleg nem bántani akartalak, abszolút lejött, hogy normális felnőtt ember vagy, azért is szúrt szemet :)

2016. ápr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pont ma egy hónapos a kisfiam, mi is ezt a Beba tápszert adjuk neki. Ő van, hogy 120-150 ml-t is megeszik, és néha ő is gyakran felkel. Gyorsan hízik tőle, heti 400 g körül. Bukik ő is sokszor, de a gyerekorvos szerint amíg hizik, nem gond. Még azt javasolta nekünk, hogy minden etetéskor adjunk egy pár korty babavizet a picinek. Azóta jobb a helyzet, könnyebben kakil a kisfiam, napi 1-2 kaki van a pelusban. Nálatok?
2016. ápr. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt a Beba HA sensitive tápszertől, másfél-2 óránként evett. Majd az orvos felírta a Beba pro 1-et hátha azért nem eszik többet egyszerre mert nem ízlik neki de nem nyert, ugyanígy evett. Majd Milumilt írt fel és újra 3 óránként evett.
2016. ápr. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Szia mi egy hónaposan Milumil HA optimát kaptunk, egy hónapig jó volt, aztán elkezdődött a hasfájás, és váltottam Beba HA sensitivre, de az se segített, az én kislányom is állandóan éhes volt, fájt a hasa, bukott sokat satöbbi, próbáltam minden cseppet, de egyedül szerintem az idő oldotta meg nála ezt a kérdést. Most 4 hónapos, 4x eszik egy nap, éjjel már nem is kel fel. De ha ilyen érzékeny esetleg a Beba sensitiv jó lehet, mert attól legalább minden nap volt kakis pelus. Meg nem tudom milyen cumisüvegetek van, és a MAM-ot használom, azzal talán nem nyel annyi levegőt, és nem bukik olyan sokat.

Kitartást Nektek

2016. ápr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :) hát sajnos tegnap késö délután ota nincs kaki.... lázméröztem ..csak ugy sikerült neki sirt megf minde.... milumilt ma veszem meg neki... egyébként amigy az elözö tápszert használtuk minden oké volt... kakis pelus volt mindig nem fájt a hasii sem...de ez most rettenet!!
2016. ápr. 29. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!