Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 9 hós fiam majdnem 11 kg....

9 hós fiam majdnem 11 kg. Éjszaka vagy 3x felkel enni és biztos hogy éhes mert amikor issza a tejet, hallom hogy üres volt a hasa. Mit tegyek hogy legalább éjszaka ne kelljen fel ilyen sokszor enni? Már nem bírom el, és várom a következő babámat.

Figyelt kérdés
Mindent megeszik amit adhatok neki,húst zöldséggel,túró...Megeszik egy rendes adagot,de még utána tejet kér(beba pro1).Rossz hogy amúgy is keveset alszunk, de még 3 óránként is fel kell kelnem megetetni őt.
2016. jún. 20. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet neki ennyi az igénye :) esetleg vacsira vagy vacsi előtt adj neki tejpépet, mondjuk ha 9kor elalszik adj neki 8körül 9kor meg táp. Egy próbát megèr. Mást ilyenkor még nem igen lehet adni neki vacsira. Súlyából látszik hogy nagy baba, ő ennyit igényel :) az én lányom is nagy, 9 hónaposan 9200 gramm, erre is azt mondta a védőnö hogy kb 1 éves méretei vannak :) de neki elég a 240ml táp vacsira.
2016. jún. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hányszor eszik pépes/darabos ételt egy nap? Nem gondolkozol 2-es tápszerben? Vagy ha jól tudom 9 hónaposnak már 3-as is lehet.
2016. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem az összetevőket a 2-es tápinál,de szinte ugyan az minimális eltérések vannak csak. És be is csomósodott nekem a 2-es. Minden étkezésnél eszik szilárdat. Reggel tejbegrízt banánnal, tízóraira joghurtot,ebédre húsos dolgot zöldséggel, uzsira maradékot vacsira tejet. És napközben is kb 3szor tejet. 120 ml az adagja
2016. jún. 20. 12:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nem túl ideálisan eteted. reggelire ne adj neki desszertet, az fő étkezés, táplálót adj neki.

reggel tápszer, majd kenyérfalatkák, sajt, felvágott.

10órai gyümölcs

ebéd főzelék, majd elalváshoz tápszer

uzsonna mondjuk ilyenkor jöhetne a tejberizspép, de a banánt már hanyagolnám a 11 kilójának nem kell ennyi cukor.

vacsora fürdés előtt az ami ebéd volt, majd fürdés után tápszer elalváshoz.


ez így laktatóbb lenne, az emésztésének is jobb és a működésének is ideális, túl sok nasit kap és túl kevés laktató szilárd ételt

2016. jún. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vacsira próbálj fele annyi tejet és mellé valami szilárd, laktatóbbat.
2016. jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat!
2016. jún. 20. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!