Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Kismamak, kostoltatok milyen...

Kismamak, kostoltatok milyen izü a babaknak valo tejpor?

Figyelt kérdés
A kerdesem az lenne,nekünk felnötteknet ihato,milyen izü?A problema az lenne hogy idös anyukamnak ezt ajanlotta az orvos,nagyobb babaknak valot,meg nem is neztem szet milyenek vannak,es ha tudna valaki ajanlani.

2016. jún. 29. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Tej íze van annak, amit a miénk iszik (Beba pro start HA), iható, de nem finom. Tényleg megváltoztatott tehéntej.:)


Miért ajánlotta ezt anyukádnak? Miben különbözik a tejtől, amiért ez jobb? Mert HA?

2016. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az utobbi idöben eleg sokat fogyott,mar mindnet kivizsgaltak nala es minden rendben.Az orvos szerint idegalapon fogyott,ezert azt mondta anyukamnak,vegyen sport vitamin pezsgötablettat es kezdjen el inni babaknak valo tejet(tejport).En sem ertem egeszen,majd veszek neki,de hogy el-e hasznalja?
2016. jún. 29. 19:29
 3/9 anonim ***** válasza:
a Kecskeméti Tejitalnak semmi tejíze, penetra...a többit nem kóstoltam :)
2016. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb babáknak való kell, akkor vlsz. junior italra gondolt, 1 éves kor felett (Milumil, Milupa stb.). Nem sok íze van, még a vaníliásnak se. De tegyen bele kakaóport vagy gabonakávét, úgy finom lesz. Az én 2 éveseim "tejeskávénak" elkészítve isszák reggel-este, nagyon szeretik, tényleg finom. És tele van vitaminokkal.
2016. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat,igen nagyobb babanak,gyereknek valot mondott az orvos bar en nem voltam ott,holnap el is megyek venni valamelyiket :)
2016. jún. 29. 21:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Van kifejezetten felnőtteknek készült tápszer is! Betegeknek, idősöknek szokták írni.

Baromság csecsemőtápszert itatni, amikor az nem az ő igényeinek készült.


Nutridrink - keress rá! (receptre olcsóbb)

2016. jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen a 6-os jól írta. Ezt érdemes megpróbálni. Receptre is ki lehetne iratni, ha az orvos indokoltnak tartja a plusz kalóriabevitelt. Nem is értem miért nem ezt ajánlotta. Mégiscsak egy felnőtt igényeihez igazodik. Émejítően édes, de hígítva ihatóbb, mint a tápszer.

(A gyerekeknek való tápszer elvileg ugyanannyi kalóriát és tápanyagot tartalmaz, mint a tehéntej. Legalábbis itt úgy olvastam. Az anyukák szokták hasonlítgatni, csak ugye a tápi könnyebben emészthető, máshogy van benne lebontva a fehérje)

2016. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*émelyítő
2016. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm meg is nezem a Nutridrink-et.
2016. jún. 30. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!