Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Kezdettől tápszeres babák...

Kezdettől tápszeres babák anyukái?

Figyelt kérdés

Hány db cumisüvegre van szükség? Megéri sterilizálóra beruházni? Ha igen,milyet ajánlotok?

Gyógyszerrel állítják le a tejtermelést? Van valami mellékhatása?

Köszi!


2016. júl. 12. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Nekünk 3 volt, MAM önsterilizálós. Èn ezért nem vettem sterilizálót, viszont a cumisüveg melegítő jól jött (mondjuk kellett hozzà egy "rendes" cumisüveg és abban melegítettem a vizet, azt öntöttem át a MAM-ba)


A többire nem tudok válaszolni, nekem szimplán nem volt tejem :/

2016. júl. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nekünk 3 van, 1 itthonra, 1, ha megyünk valahova és egy itatós. Sterilizáló nincs, mosogatom-főzöm az üvegeket.
2016. júl. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

6 van, mert eleinte annyiszor evett. Igy nem hasznalodnak el. Onsterilizalo van, csak mikro kell hozza.


Nekem betegség miatt adtak gyógyszert szülés után azonnal, nem indult be a tejtermelésem emiatt. Szóval terhesség alatt se, de akkor nem szedtem még semmit ugye. Bromicriptin a neve, 2 hétig napi 2-t szedtem, nem volt semmi mellékhatása.

2016. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

4 üvege volt még az első hónapokban, 160 milis MAM üvegek. Nagyobból már csak 1, mikor kinőtte a kicsiket.

Szerintem megéri a sterilizáló, a mikrósra szavazok.

Ezzel nincs tapasztalatom.

2016. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5 tápszeres és egy vizes van. Így ha elmegyünk otthonról, nem kell mosogatni.
2016. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy tapis es egy itatos cumisuvegem van,mindig elmosom etetes utan.sterilizalom nincs.2hetes kora ota tapszeres a picim,most mar lassan 8honapos es nem volt gond hogy nem sterilizaltam:)

En is bromocrimpint szedtem,en is kb 2 hetig,de nekem viszonlag sok tejem volt meg akkor,fejtem mellette csokkentve es szepen el is apadt.

(csak hogy ne ugorjanak nekem,orvosi jabaslat volt,talyoggal mutottek,nem tudott szopizni a babam,kikeszultek a bimboim is a fejestol)

2016. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!