Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Van aki szánt szándékkal...

Van aki szánt szándékkal döntött a tápszer mellett az anyatejjel szemben? Megbántátok?

Figyelt kérdés

Hello! Én szándékosan vontam meg kislányomat az anyatejtől, amit nagyon bánok! Megmondom őszinten, hogy azert tápszeres mert ezt konnyebb megoldasnak talaltam.. 😢 Viszont most szornyen erzem magam....:// a szules utan kaptam 2 kis pirulat amit bevettem, hogy elapassza a tejem... Annyira edes a kisbabam es a legjobbat szeretnem neki de mar nemtudom visszacsinalni es ettol szörnyen erzem magam!!

Mi a fenet csinaljak 😱😰 nagyon rossz allandoan ezen jar az agyam h h lehettem ekkora egoista perszóna. Barmit megtennek ha lenne tejem megint.....


2016. nov. 22. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Megtörtént, lépj tovább.
2016. nov. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most már semmit, ahogy az előttem levő is írta, fogadd el a döntésed és lépj tovább. Néha az elején, mikor nehezen ment a szoptatás, én is azt hittem, hogy könnyebb a tápszerezés, de kis idő után nagyon belejöttünk, igaz a melleimnek kb. egy év kellett mire rendbe jöttek, de soha nem bántam meg, hogy szoptattam, sőt.
2016. nov. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a baba?
2016. nov. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Már késő. Vannak nők, akiknek nem a gyerekük az első, te is közéjük tartozol, fogadd el, fogsz te még jobban is ártatni neki, ebből kiindulva.
2016. nov. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Olvass utána az elapadás utáni szoptatásnak!!

Nekem 6 hétig szopizott kizárólag, aztán tápszi pótlás és sajnos nem fogadta el már utána a cicit.. :(

De egy próbát megér, sok cikk van fent a neten,hogy pl örökbe fogadott babát szoptatott az örökbefogadó anyuka! :)

2016. nov. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg csak kitaláltad, mert jól meg akarod mutatni az önként tápszerező anyukáknak a tutit...
2016. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mit talaltam ki utolso? Ki talal ki ilyet?

Utana olvasok:)

8 hetes a kislsnyom

2016. nov. 24. 19:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Keress fel laktációs/szoptatási tanácsadót. Az örökbefogadó nők is tudnak szoptatni. Nem biztos hogy 100% anyatejes lesz és teljesen el tudjátok hagyni a szoptatást, de megér egy próbát.
2016. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mért kell támadni az anyukát!sajna én sem tudtam szoptatni a lányomat csak két hétig azóta fejem a tejcsit és mellé tápszert kap.nem hinném hogy ez a dolog az ami miatt ítélkezni kellene hogy fog ő még jobban is ártani a babának.hol élünk?hogy lehetnek ilyen rosszindulatú anyukák?gusztustalan.nekem is fájt a szoptatás azért hagytam abba de nem érzem magmam kevesebbnek.

Kérdező:beszélj a védőnővel hátha van a közeletekben olyan anyuka aki tud nektek adni tejcsit!fel a fejjel!

2016. dec. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!