Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Humana baby fit (banános)...

Humana baby fit (banános) tápszerről mi a véleményetek, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az az anyuka vagyok aki sok kèrdést tett fel a nutrilon sűrítővel, gastroruss babyvel, illetve azzal kapcsolatban hogy nem eszik a babám és csendes refluxa is van.Szóval 4 napja kapta a beba ha 1 mellé a gastrotuss babyt és a nutrilon sűrítőt a reflux miatt (nem bukik, a gyomorsav jön fel neki és marja a torkát).Már tegnap másabb volt a szèklete, de ma kemény ès véres volt (

Egybe akkora jött ki mint egy kisebb dió) Rengeteg magándokinál és a kórhàzban is többször jártunk már a nem evés ès a reflux miatt.Most végső elkeseredésünkben megvettük ezt a humana baby fittet (amit egyèbként nagyon nem szerettem volna mert nem HA) hátha ettől nem jön fel neki a sav, de azért tud rendesen kakálni is. Mondjuk úgy csináltam hogy 2 kanál bebát meg 2 kanál humana baby fittet tettem egy adagba, most szèpen be is vágta mint a huzat, csak nem tudom hogy hosszútávon jó lesz e a babànak.


Szóval leírnàtok a tapasztalaitokat a humana baby fittel kapcsolatban?Akár jó, akár rossz.


Nagyon szèpen köszönöm!


Egy aggódó anyuka



2016. nov. 28. 12:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló biztos vagyok benne, hogy berepedhetett neki egy picit, és attól volt a vér, mert egy akkora darabot nyomott ki egybe mint egy kisebb dió.Teljesen le voltam én is döbbenve, hogy egy ekkora dolgot hogy tudott kinyomni a babó.
2016. nov. 28. 13:45
 12/18 A kérdező kommentje:
A védőnővel már beszéltem megerősített benne hogy a kemény széklettől va a vér.Ettől függetlenül hívni fogom a gyerekorvost is, de majd csak 1 óra múlva rendel.😣
2016. nov. 28. 13:46
 13/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


#3-as válaszoló vagyok, akinek a 10 hónaposa Baby Fites.


Nálunk is volt egyszer véres széklet, Milumil AR Optimától, annyira kemény lett a baba széklete, egyértelműen a nagy, kemény kakitól repedt be a baba feneke, amit szegény visítva nyomott ki! :( Szóval 1000%, hogy onnan volt a pici friss vér. Na ezután a kaki után mondtam, hogy soha többet az Optimából, akkor váltottunk Baby Fitre és nem bántuk meg. Van, akinek persze az válik be, sokan dícsérik azt is, nem mondom, hogy rossz, mindenkinek ki kell tapasztalni.


Kitartás!

2016. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

En is csak segiteni akartam bocsi. Masfel eves korig adtam a baby fittet. Bevalt, de szeles lett tole.


Jobbulast! Biogaia csepp vagy gripe water is segit hogy ne legyen szorulasa.

2016. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Beszéltem a gyerekorvossal is, ő is megerősített benne, hogy a székrekedéstől, erőlkodéstől volt az a kis vér.Biogaiat már régóta kapja, köszönjük szèpen.☺ A doktornő még annyit mondott, hogy adjak neki kamilla teát, meg duphalacot székletlazítónak és hogy próbálkozzunk a baby fittel.Eddig 2 etetésnél kapott (egyelőre csak felesben) de kettőből kettő etetés rendben volt ☺ klasszo sokkal jobban evett mint eddig, bár nem edte meg az egészet de nem is baj.Remélem beválik, és a kaksival sem lesz semmi gond, mert eddig naponta volt én nem kemény (nem úgy mint ma).Szorítsatok nekünk, hogy rendben legyünk😶 Jaj még egy kérdés, a kamilla teába tesztek cukrot?A vèdőnőm ajánlotta, a doki nem mondta...
2016. nov. 28. 16:52
 16/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat ez elírásokèrt ☺😶
2016. nov. 28. 16:54
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen, ha az a cél, hogy kakilni tudjon, akkor sajnos kell bele egy ici-pici cukor.
2016. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy kamillateáztatni csak egyszer-egyszer szabad, mert szárítja a beleket. Alkalmi használatra jó és kíméletes, de nem napi rendszerességgel.
2016. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!